in

7 signálů, že jste pro něj „ta pravá“

Zamilovaný pár

Určitě jste takový příběh již od někoho v okolí slyšeli, jak už na první pohled věděl, že ona je “ta pravá”. Pro některé muže je to úsměv, pro jiné vůně či nepopsatelný pocit, který říká, že s dotyčnou chtějí prostě být.

Šťastný vztah a manželství rozhodně nejsou z říše pohádek. I v dnešním světě je můžete najít. Zde je 7 poznatků a signálů, podle kterých můžete poznat, že jste skutečně tím správným člověkem, který by mu měl být nejblíže. Většina z nich platí i obráceně…

1. Vydává ze sebe to nejlepší

Žádný vztah (ani život samotný) není procházka růžovým sadem. Ale s vaší oporou lze překonat i těžké překážky. Je-li s vámi plný energie, hravý a dobrodružný, je to správně. Pokud se ovšem oddává zoufalství a vzteku, pak to nejspíše klapat nebude.

2. Neshodnete se na všem

Dokonalá polovička neznamená být něčí kopií. Je zažitý mýtus, že byste měli mít stejné zájmy a stejný vkus na věci. Nejnovější poznatky ukazují, že toto není ani zdaleka rozhodující faktor. Klidně můžete mít odlišné názory i zájmy, podstatné je, abyste se cítili dobře, když spolu trávíte čas.

3. Cítí se s vámi výjimečný

Dáváte mu pocit, že je žádaný, atraktivní, chytrý a zábavný. Stejně jako to vyžadujete (minimálně podvědomě) i vy. Pak jistě bude vědět, že vy jste ta, se kterou chce trávit svůj čas.

4. Má pocit bezpečí

S vámi by měl mít pocit bezpečí, žádný stres. Pohodlí a relaxace, to je to, co potřebuje. Jste-li společně obklopeni neustále nějakými negativními věcmi, pak to rozhodně žádnou dobrotu nenadělá.

5. Vaše pocity jsou kompatibilní

Už víte, že nemusíte být ve všem stejní. To má však jednu malou výjimku, která se týká pocitů. To, jak cítíte a vyjadřujete vztek, lásku, strach, potěšení, by mělo být podobné. Jinak se snadno dostanete do mnoha situací, kdy nebudete dostatečně empatičtí.

6. Nechybí mu být single

Pokud jste pro něho ta správná partnerka, pak oceňuje to, co do jeho života přinášíte. Nemá tedy potřebu srovnávat to s tím, kdyby byl sám.

7. Shodnete se na dětech

Kámen úrazu mnoha vztahů bývají děti. Dokážete-li se snadno shodnout na tom, zda je chcete (případně kdy) či nechcete, pak máte téměř vyhráno. Situace se sice může změnit, ale pokud již od začátku máte střet v této oblasti, je to varovné znamení.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Bělení zubů

Jak vybělit zuby? Lepší je jít za profesionály!

Zamilovaný pár

Zdá se vám o ex ve snech? Víme, co to znamená!