in

7 zajímavostí, které jste o sexu nevěděli

Pár při sexu

Sex k životu neodmyslitelně patří. I v dnešní době je to pro mnohé tabu. Přitom se však můžete dozvědět řadu zajímavých věcí, které se právě s touto činností pojí.

Zde máte 7 zajímavostí, o kterých možná netušíte:

1. Hydratace umocňuje orgasmus

Chcete zažít silnější orgasmus? Možná není potřeba zkoumat složité techniky a pořizovat speciální přípravky.

Tělo je z větší části tvořeno vodou. Právě dostatečně “zavodněný” organismus je podle všeho klíčem k dosažení a umocnění orgasmu. Místo obviňování partnera tak nejdříve zkuste dostatečně pít.

2. Sexem spalujete kalorie

Jen málo lidí si uvědomuje, že sex je vlastně cvičení. Průměrný člověk spálí asi 200 kalorií během 30 minut sexu. To není sice nijak závratné číslo, ale k sexu se většina lidí nemusí přemáhat, oproti sportování.

3. Nejvíce sexu si dopřávají Řekové

Podle průzkumů mají nejvíce sexu lidé z Řecka. Na druhém místě je pak Brazílie. O třetí místo se dělá Rusko s Polskem. Ano, Polsko je na tom lépe než Česká republika!

4. Sex si neužívají pouze lidé

Většina lidí je přesvědčena, že u zvířat je sex spojen s reprodukcí. Nicméně “užívat si” sex dokáží kromě lidí i delfíni.

5. Euforii můžete zažít při sexu

Víte, že drogy jsou špatné, ale přesto byste rádi zažili pocit euforie? Pak to zkoušejte sexem. Při něm tělo zaplavují endorfiny, které vám mohou dopřát pocit podobný jako po drogách.

6. Cyklistům hrozí erektilní dysfunkce

Pro pány nemusí být cyklistika tím pravým sportem. Existuje zde totiž riziko, že tlak sedadla na třísla způsobí problémy s erekcí.

7. Líbání je pěkně nechutné

Líbání k sexu neodmyslitelně patří. Jenže málokdo ví, jak nehygienické vlastně je.

Například takový 10sekundový francouzák znamená výměnu asi 80 milionů bakterií mezi partnery. Ale pravděpodobně to budete dělat i s tímto vědomím…

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Skvrna od červeného vína

Odstraňte skvrny od vína z každé látky! Stačí vám jediná ingredience, kterou máte doma

Dámské boty

Vychytané boty: Za pár sekund proměníte jehly v sandály