in

Blogerka se rok neholila! Přesvědčí její důvod i vás k tomu samému?

Dívka, která se rok neholila
Foto: Morgan Mikenas

Neholit se je trend, který se stále vice doporučuje kvůli zdraví. Psali jsme o tom již v článku Zahoďte žiletky! Ochlupení se vrací do módy, kde se můžete dočíst, které celebrity toto podporují.

Jenže jedna věc je podporovat takový trend a druhá ukázat chlupaté tělo. Přesně to udělala Morgan Mikenas, která se věnuje fitness. Rok se neholila a nebála se o tom nejen otevřeně mluvit ve videu, ale také ukázat, jak vypadají její nohy!

"There is nothing more rare, nor more beautiful, than a woman being unapologetically herself; comfortable in her perfect imperfection. To me, that is the true essence of beauty."~Steve Maraboli 🌸✨ Not just woman, but everyone! Imagine if everyone just decided that today was the day they loved themselves and embraced every part of them selves. Accepting and loving your body and your "flaws" because you know they are what makes you who you are. If you are focused on being true to yourself in every moment, you are less concerned what others think, which will lead to peace of mind. When you have nothing to hide and you can freely be yourself, there is a profound peace/confidence you will emanate to the world that will inspire others. ✨💝🤘🏼I also just posted a new YouTube video on why I don't shave my body hair and how it helped me(link in bio)☺ #bodypositive #spreadlove #behappy #namaste #hairywomen #healing #healthylifestyle #selfcare #loveyourself #beyourself #bethechange #divine #inspireothers #inspirationalquotes #positivity #goodvibesonly #lifeisbeautiful #hairy #gratitude #weareone #higherconsciousness #freespirit #empowerment #smile #feelgood

A post shared by Morgan Mikenas (@i_am_morgie) on

Už jako dítě zažila ve škole šikanu, právě kvůli chlupatým nohám. Od té doby se proto holila. Jenže minulý rok se rozhodla, že si již nohy ani podpaží holit nebude. Svoje důvody vysvětlila i ve speciálním videu:

Možná byste čekali, že ji k takovému, pro ženu, zásadnímu rozhodnutí vedly třeba zdravotní důvody, ale není to tak.

Hlavním důvodem, proč jsem přestala bylo to, že to zabíralo příliš času.

Najdete se v tom? Také vám holení zabírá zbytečně čas? Možná se můžete Morgan inspirovat a žít „přírodně“.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Balenciaga a Ikea taška

Chcete světovou módu? Stačí vám Ikea taška za 19 Kč!

Vysoké podpatky škodí

Jak špatné jsou vysoké podpatky? Tohle se děje s vašima nohama!