in

Chlorella pyrenoidosa: Zjistěte, jak se při nákupu této zdravé řasy nenechat napálit

Jaké jsou naše zkušenosti s Chlorella pyrenoidosa?

Chlorella pyrenoidosa tablety
Nákup superpotravin se neomezuje pouze na správný výběr. Pochopitelně je důležité zjistit, jaké druhy existují, jak mohou podpořit zdraví a jaké konkrétní látky obsahují. Jenže poté, co vyberete správnou superpotravinu či vhodnou kombinaci, je nezbytné řešit kvalitu. Skvělým příkladem je jedna z tzv. zelených potravin, řasa chlorella. Oblíbená je pro detoxikační účinky, schopnost snižovat vysoký cholesterol a podporovat optimální krevní tlak. Obsahuje celou škálu živin, především pak chlorofyl, vitamín A, vitamín B12 a vitamín D.  Jenže existují různé druhy a způsoby zpracování.

3 různé stupně kvality – zkušenosti mohou být rozdílné

Chlorella má celou řadu druhů a poddruhů. Nejznámější jsou chlorella vulgaris a chlorella pyrenoidosa. Druhý jmenovaný druh je nejkvalitnější, protože má vysoký obsah chlorofylu a vyšší podíl růstového faktoru CGF. Naše pozitivní zkušenosti s Chlorellou byly právě s typem Chlorella pyrenoidosa. I přesto, že najdete prodejce právě tohoto druhu chlorelly, nemáte ještě zcela zaručenou kvalitu. Existují totiž hned tři stupně kvality:
  • Kvalita I – nejlépe zpracovaná surovina = 100% čistá chlorella – 100% kvalita.
  • Kvalita II – levná surovina, kolísavá kvalita určená zvířatům. Většina produktů.
  • Kvalita III – odpadní surovina, pouze jako hnojivo.
Chlorella Fresh - Chlorella pyrenoidosa: Zjistěte, jak se při nákupu této zdravé řasy nenechat napálit

Kvalitu se vyplatí hlídat

Jak můžete vidět, můžete koupit zcela odlišnou kvalitu stejné potraviny. Vzhledem k tomu, že se jedná o doplňky stravy, tedy potraviny/látky, které by nám měli pomáhat se zdravím, je potřeba aby byla kvalita co nejvyšší. Proto je potřeba vybírat chlorellu pyrenoidosa, která je tzv. dezintegrovaná. Šetrně zpracovávaná s narušeným obalem buňky, tak aby mohl organismus živiny vstřebat. Zlepšení fyzického zdraví po dlouhodobém užívání chlorelly pyrenoidosy potvrzují i lékaři. Řídit se pouze cenou není dobré. Nejdražší produkt rozhodně nemusí být nejkvalitnější. Nicméně kupovat levný, u kterého nemáme záruku, že obsahuje nejkvalitnější suroviny, šetrně zpracovávané, je způsob, jak vyhodit peníze za něco, co nebude mít očekávané účinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Jak se zbavit akné a černých teček

Metoda z Instagramu: Odstraňte černé tečky pomocí zubní nitě!

Avokádové toasty místo vlastního bydlení

Mileniálové dávají přednost avokádovým toastům před vlastním bydlením, tvrdí milionář