in

DEN DOPRAVY ZDARMA: Co to znamená a jak nejvíce ušetřit při nakupování?

Nakupování

Jako každý rok, i letos se pořádá tzv. Den dopravy zdarma. Název jasně vypovídá, že jde o dopravu zdarma. Tu získáte u celé řady e-shopů, každý rok se zapojují další a další, takže nabídka je skutečně pestrá.

Akce probíhá od 15. 11. 2016 od 12.00 do 16. 11. 2016 do 12.00. Máte tedy celých 24 hodin na to nakoupit si, co potřebujete, a neplatit přitom za dopravu. Vyplatí se to? A nedá se ušetřit ještě více?

Vyplatí se doprava zdarma?

Možná si říkáte, že nakupování necháte na později a pár korun za dopravu vás nevytrhne. Opak může být pravdou. Doprava zdarma u nás není vždy samozřejmostí a obvykle se získá až od určité výše nákupu, což by pro mnohé znamenalo utratit podstatně více peněz za věci, které možná nepotřebují.

Dnes je tak skvělá možnost, jak nakoupit i drobnosti pohodlně přes internet a neplatit za dopravu. Na dárkách tak rázem můžete ušetřit několik stovek korun, které by doprava v různých e-shopech stála. U rozměrnějších věcí je cena dopravy většinou ještě vyšší.

Máte-li tedy vyhlédnuté nějaké dárky, je ideální čas je objednat. Ušetříte peníze a čas, který byste jinak v prosinci trávili v obchodech.

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

Srovnané krabice

Nejlepší triky, jak si zorganizovat domácnost

Poloha při spaní

Toto je nejlepší poloha na spaní