in ,

Dětské povlečení: Vyhrávají motivy z oblíbených filmů

Dětské povlečení

Zařizování dětského pokojíčku se rozhodně liší od ostatních místností v bytě. Děti mají mnohem bohatší představivost a rozhodně jim jen těžko vysvětlíte, že by věci měly mít nějaký řád a ladit.

Budete-li chtít sladit dětský pokoj se stylem bytu, možná snadno narazíte. A to hned u povlečení. Dětem rozhodně jen tak “nenacpete” jednobarevné povlečení či s nějakým designovým motivem. Mají svůj svět a ten se u malých točí především okolo jejich hrdinů.

Frozen pro holky, Star Wars pro kluky

Děti chtějí své oblíbené hrdiny i v posteli, případně alespoň nějaké motivy z dané pohádky/filmu. Problém to byl především dříve, kdy originální povlečení s motivy hollywoodských filmů bylo velmi drahou záležitostí. Dnes jsou již ceny často značně dostupnější.

Dlouhodobě jsou nejpopulárnějšími motivy povlečení Frozen pro holčičky a Star Wars pro kluky. Najít může však i další známé animáky jako jsou Auta, Letadla, Sponge Bob či Mimoňi. Zkrátka vše, co je populární u dětských diváků.

Doporučujeme licenční dětské povlečení

povleceni detske motivy - Dětské povlečení: Vyhrávají motivy z oblíbených filmů

Kvalitní dětské povlečení s licenčními motivy seženete již za 599 Kč. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu 100% bavlny a krásné zpracování. Ideální jako dárek pro děti.

Při výběru si dávejte pozor na materiály. Licencované originální povlečení bývají vyrobené 100% z kvalitní bavlny. Potisky nejen, že odpovídají (postavy, tvary i barevnost), ale pochopitelně se lépe udržují a vydrží mnohem déle než neoriginální z umělých materiálů.

Autor Lenka Černochová

V životě je nejdůležitější vnitřní rovnováha a harmonie. Harmonie v práci, harmonie v manželství, harmonie se svým tělem, harmonie v soužití s mými milovanými.

Milenka v posteli

Ženy jsou prý “naprogramované” k románkům více, než muži

Black Friday slevy

Jak se nenachytat při BLACK FRIDAY slevách