in

Erotická (foto)výzva – zakryjete si intimní partie jedním prstem?

Výzva s jedním prstem

One Finger Selfie Challenge, tak zní anglický název nové výzvy, která se šíří po sociálních sítích. Netrvalo to dlouho a ze zahraničí se tento “šílený” trend dostal i k nám. V nejbližší době tak budete moci u svých známých vidět některou z odvážných selfie fotek.

A o co jde? Je to jednoduché, vychotíte si selfie nazí, své intimní partie pak skrýváte pouze pomocí prstů. Tedy správně byste se měli fotit před zrcadlem a stačit by vám tak měl jediný prst. Snažší to mají pochopitelně muži.

Zdá se vám to šílené? Asi si budete muset zvyknout, protože podobné výzvy se objevují stále častěji. Jedna z posledních bylo držení plechovky coly, která byla dána mezi prsa. Ovšem ta měla mít za cíl upozornit na problematiku rakoviny prsu.

Pokud byste se chtěli do této výzvy zapojit, pak především nezapomeňte zkontrolovat, zda na fotce není vidět více, než byste chtěli. Fotky, které umístíte veřejně na internet zkrátka jen tak nezmízí, tak ať později nelitujete.

Autor Simona Olšanská

Snad prý sympatická, snad prý okouzlující ... rozhodně rusovláska. Jsem Simona a mé texty se většinou točí kolem soužití mužů a žen a já už spoustu let zastávám ten názor, že muži musí být z jiné planety ... Asi z Marsu.

Test zraku

TEST ZRAKU: Ověřte si, zda máte oči jako ostříž!

Pihy na obličeji

Pihy na obličeji: Dnes jsou sexy a trendy, tak je zvýrazněte!