in

Facebookem se šíří podvodné kupóny (nejen) do Lidlu. Dávejte si pozor!

Podvodné kupóny na Facebooku do Lidlu

Supermarkety Lidl, Albert a PENNY Market nyní trápí falešné kupóny, které se šíří po Facebooku. Pokud jste je již zahlédli, tak byste si měli dávat velký pozor a především upozornit i své známe.

Jak to funguje? Na Facebooku můžete vidět nasdílený odkaz na kupón v hodnotě 2 500 Kč na nákup. Případně vám může od někoho cizího přijít do Messengeru. Pro jeho získání máte vyplnit pouze formulář.

Protože jde ale o podvod, tak cílem je získat informace o vás a poté také sdílet přátelům, aby se dále šířil. Uživatelé si navíc stěžují na SPAM s nabídkami aktualizace zařízení či instalaci antiviru. Hrozí tedy i riziko, že si malwarem (škodlivý program, pozn. red.) infikujete počítač nebo chytrý telefon.

Milí fanoušci, máme pro Vás upozornění na podvodnou akci, která se šíří po internetu a nabízí za vyplnění dotazníku…

Zveřejnil(a) Lidl Česká republika dne Sobota 10. prosinec 2016

Postižené společnosti již vydaly prohlášení, že nic takového na svědomí nemají a jedná se o podvod. Uvidíte-li tento kupón, případně ho dostanete od přátel, tak jej ignorujte a ostatní případně varujte.

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Svařák recept

RECEPT: Zpříjemněte si večer pravým staročeským svařákem

Superúplněk 2016 prosinec

Čeká nás druhý SUPERÚPLNĚK. Co to znamená pro citlivější osoby?