in

HIT INTERNETU: Samodržící podprsenka, kterou propagují celebrity

Samodržící podprsenka
Foto: Sneaky Vaunt

Zdálo by se, že podprsenky nejsou žádným velkým tématem. Vždyť v posledních letech se především upozorňuje na fakt, že většina žen si vybírá špatnou velikost košíčků. I přesto se však najdou nové modely, které stojí za pozornost.

Aktuálně jde o podprsenku, která je bez ramínek a zapínání. Možná vám bude připadat povědomá, protože to rozhodně není nejnovější vynález, ale nyní je z ní naprostý trend. Ten způsobily americké modelky a celebrity, které se právě s tímto typem podprsenky začaly fotit na sociální sítě.

https://www.instagram.com/p/BTFE6cFDDXk/

O co přesně jde? Celou podprsenku tvoří pouze dva košíčky a šňůrka uprostřed, která zároveň slouží ke stahování. Jediné, co musíte udělat je odstranit obal vevnitř a nasadit košíčky na prsa. Zbytek už zajistí přilnavý povrch.

You + maxi-sexy cleavage? Can't even cope. Be one of our first girl crushes.. sneakyvaunt.com

Zveřejnil(a) Sneaky Vaunt dne Pondělí 27. únor 2017

Tato podprsenka je nejen nenápadná, ale má zajišťovat i tolik žádaný „push-up efekt“. To lze právě prostřednictvím šňůrky, která k sobě prsa stáhne. Větší oporu však nečekejte. Ženy, které již podprsenku zkoušely po vzoru celebrit, se shodují, že je potřeba mít větší poprsí, jinak nefunguje.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Jak rozkrojit avokádo

Naučte se krájet avokádo podle Jamieho Olivera

Love Story

Víte, s kým si píší vaše děti? Toto video vám ukáže, jak nebezpečný může být internet