in

Jací jsme podle tvaru našich rtů?

Odhalte s námi pravdu!

jaci jsme podle tvaru nasich rtu 06 758x499 - Jací jsme podle tvaru našich rtů?

Tvar našich rtů toho o nás může hodně povědět. Ať už máte rty velké nebo malé, úzké nebo plné, máte jeden ret větší než ten druhý nebo jsou zkrátka vaše rty jakkoli tvarované, věřte nebo ne, ale lze toho z nich hodně vyčíst. Chcete prozradit, co právě i vás tvar vašich rtů prozrazuje? Tak čtěte dál!

Úzké rty

Máte-li rty úzké a tenké, pak máte samotářskou povahu a nejlépe se cítíte tehdy, kdy trávíte čas pouze sami se sebou. Vůbec vám nevadí, když si někam vyrazíte sami, nedělá vám problém odjet na dovolenou a trávit ji pouze se sebou. I když se můžete projevovat jako vlk samotář, právě díky tomu jste schopné se o sebe postarat a se vším se poprat bez cizí pomoci, což vůbec není k zahození. Mezi blízkými a dobrými přáteli se cítíte uvolnění a doslova jako rybky ve vodě.

Plné rty

Opakem úzkých rtů jsou plné rty, které působí velmi žensky a smyslně. Pakliže jste majitelkami takto tvarované pusinky, pak si dáváte hodně záležet na tom, aby se vaše rodina a blízcí měli dobře, záleží vám na jejich pohodě a považujete se za jejich opatrovatelku. Máte velmi silný mateřský instinkt, který se ve správnou dobu probudí a už vám nedá pokoj. Dělá vám dobře, když se o někoho můžete starat a o někoho pečovat, nejdříve myslíte na lidi okolo sebe, teprve pak myslíte na sebe.

jaci jsme podle tvaru nasich rtu 04 - Jací jsme podle tvaru našich rtů?

Klasický tvar rtů

Klasický tvar rtů se sice může jevit jako naprosto obyčejný, ve skutečnosti si můžete gratulovat, pokud takovou pusu máte. Klasické rty totiž značí, že jste rozumný člověk, dokážete se rozhodovat s jasnou a chladnou hlavou a v životě stojíte nohama pevně na zemi. Vaší předností je schopnost naslouchat druhým lidem. I když jste spíše realista, nechybí vám smysl pro humor, pro který jste mezi přáteli velice oblíbení.

jaci jsme podle tvaru nasich rtu 05 - Jací jsme podle tvaru našich rtů?

Úzký horní ret, plný spodní ret

Tito lidé jsou vůdčí, mají rádi, když mohou rozhodovat za druhé a ukazovat jim jejich směr. Nedělá jim problém komunikace a to ani s naprosto cizími lidmi. Jestliže i vy máte takto tvarované rty, pak se můžete považovat za úspěšného člověka, kterému se zpravidla povede vše, na co ve svém životě sáhne. Stinnou stránkou jsou partnerské vztahy, ve kterých vám to bohužel trochu pokulhává.

jaci jsme podle tvaru nasich rtu 02 - Jací jsme podle tvaru našich rtů?

Ostře vykrojený horní ret

Rty připomínající srdíčko většinou patří lidem, kteří jsou hodně ambiciózní. Jestliže k nim spadáte i vy, pak nám určitě dáte za pravdu, že pro vás není ideální cesta ta někým vyšlapaná, vy si svou cestičku raději vyšlapete sami. Dlouho nevydržíte na jednom místě, neustále něco podnikáte, objevujte nové věci a seznamujete se s novými lidmi. Jste velmi zvídaví, energičtí a otevření všemu novému, co vám život přinese.

jaci jsme podle tvaru nasich rtu 03 - Jací jsme podle tvaru našich rtů?

Foto: Pixabay.com.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

tajemstvi detskeho spanku 02 150x150 - Tajemství dětského spánku

Tajemství dětského spánku

slyseli jste uz o olejovem detoxu 01 150x150 - Slyšeli jste už o olejovém detoxu?

Slyšeli jste už o olejovém detoxu?