in

Jedničky v datu narození: Tohle to říká o vaší povaze! Sedí to?

Jednička

Datum narození není podle mnohých jen nějaký soubor čísel. Může o nás leccos prozradit. Jedním způsobem je i to, kolik obsahuje jedniček.

Počet jedniček v datu narození o vás může vypovídat toto:

Žádná nebo jedna jednička

Obvykle je to jednička, která značí tisíciletí. Lidé s tímto datem narození se nedokáží vcítit do ostatních. Nejsou to tedy empatické osobnosti, ačkoliv společnost druhých aktivně vyhledávají. Hledají někoho, ke komu by mohli vzhlížet.

Dvě jedničky

Přesným opakem žádné/jedné jedničky. Empatie, otevřenost a přátelskost je těmto lidem vlastní. Zároveň jsou hodně labilní, vše dávají viditelně najevo. Lze se s nimi dohodnout na kompromisu, ale je velmi snadné je rozčílit.

Tři jedničky

Zde existují dva typy lidí. Jedna je velmi asociální a druhá naopak. Ta potřebuje být středem pozornosti a mezi lidmi. Je s nimi však poměrně složité probírat zvažnější témata, to se uzavírají do sebe.

Čtyři jedničky

Emotivní lidí, tak by se dala shrnout tato skupina. Špatně se jim rozhoduje pomocí rozumu, raději sází na své pocity. Jedná se o lidi velmi vznětlivé, které není vůbec těžké naštvat. Vztahy se jim nedaří právě proto, že málokdo je dokáže vystát.

Pět a šest jedniček

Jedničky znamenají emoce. Zde je tedy emocí nejvíce. Často jsou tito lidé až příliš citliví. Bránit se však dokáží, mnohdy velmi ostře.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Pihy na obličeji

Pihy na obličeji: Dnes jsou sexy a trendy, tak je zvýrazněte!

Mikulášská nadílka pro děti

Co dát dětem k Mikuláši? Nevyhazujte peníze za figurky z podezřelé hmoty