in

Ještě nemáte dárky? AliExpress má dnes největší slevy!

AliExpress Global Shopping Festival

Listopad je v plném proudu a to znamená, že je nejvyšší čas začít vybírat vánoční dárky pro své blízké a známé. Nechcete-li utratit velké peníze a přebírat to, co zbyde poslední týden před Štědrým dnem, už byste měli vybírat.

Obliba nakupování dárků na Internetu je rok od roku větší, ceny jsou výhodnější a ještě se nemusíte s nikým přetahovat v obchodech a stát nekonečné fronty u pokladen. Stejně tak se těší oblibě i nakupování přímo z Číny, kdy lze ušetřit nemalé peníze.

Velké slevy Global Shopping Festival

AliExpress je oblíbeným místem, kde nakupovat zboží přímo z Číny. To, co zde koupíte v obchodech za trojnásobek, můžete mít od výrobce za pár korun. Dnes má navíc největší slevy a celý den nabízí příležitosti, jak získat slevové kupóny a ušetřit.

Jediný den v roce, kdy díky slevám a kupónům lze ušetřit až 90 % ze svého nákupu.

Jako jeden z největších internetových tržišť zde najdete prakticky vše, co byste chtěli. Od módy, elektroniky až po nářadí. Zkrátka si vybere celá rodina.

Nevýhodou může být to, že zboží se musí do České republiky dopravit, což není otázkou dnů. Čekat tedy můžete 2-4 týdny. I proto je nutné na toto myslet, pokud plánujete zde nakupovat dárky.

 

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

Halloween líčení

Halloweenský make-up nemusí trvat hodiny! Frčí lebky a pavučiny

ucesy na ples 01 150x150 - Účesy na ples

Účesy na ples