in ,

Ještě nepoužíváte přírodní přípravky na opalování? V červenci je můžete vyzkoušet se slevou!

Přírodní opalovací krémy
Také vás znepokojuje, že se neustále objevují nové a nové potencionálně nebezpečné látky v kosmetice? Jednou z posledních zpráv je i od vědců z Masarykovy univerzity v Brně, kteří varují před látkou poškozující DNA. Ta se používá i v opalovacích krémech. Právě u přípravků na opalování se taková podezření objevují stále dokola. Například sporné parabeny, které jsou v drtivé většině obsažené. Látek, které jsou ze zdravotního hlediska přinejmenším “podezřelé”, je zde však obvykle mnohem více.

Chemické koktejly můžete nahradit přírodou

Nevidíte důvod, proč byste se měli před UV zářením měli chránit pomocí “chemického koktejlu” které dost možná není úplně zdraví neškodný? Dnes již žádný problém. Chcete-li se před sluníčkem chránit bez chemie, máte na výběr 2 možnosti: vyrobit si vlastní, nebo si koupit ty, které obsahují přírodní suroviny. První varianta je pochopitelně lehce náročnější, protože je potřeba si zjistit ochranný faktor různých olejů, jejich trvanlivost a vše správně namíchat. Pokud se navíc neopalujete tolik, tak se taková větší výroba příliš nevyplatí. Naštěstí se již dají sehnat krémy, spreje, oleje, které vypadají naprosto stejně jako ostatní přípravky. Liší se ovšem tím, že obsahují právě přírodní suroviny. Nejen, že fungují naprosto stejně spolehlivě, ale díky obsahu přírodních olejů i pokožku vyživují.

Poznejte francouzské Alphanova Santé

Alphanova Santé je francouzská značka, které se specializuje na výrobu přírodních produktů. Jejich produkty se prodávají již od roku 2006 a to po celém světě. Chcete-li se ochránit před sluncem, tak vám jistě přijde vhod jejich řada Alphanova Sun, kde najdete minimálně 99 % přírodních surovin. Žádné parabeny, fenoxyethanol ani jiné škodlivé látky. Přírodní suroviny navíc zaručují i to, že tyto výrobky jsou vhodné pro lidi s citlivější pokožkou. Koneckonců jsou na to dermatologicky testovány. Na zvířatech ovšem ne! Stejně tak mají i přísnou certifikaci EcoCert, která zaručuje použití surovin v BIO kvalitě. alphanova sleva - Ještě nepoužíváte přírodní přípravky na opalování? V červenci je můžete vyzkoušet se slevou!   Kompletní opalovací řada zahrnuje vše, co můžete na dovolené potřebovat. Krémy pro děti, přípravky vhodné pro sportovce i ty s vysokým ochranným faktorem. Chrání samozřejmě před UVA i UVB zářením. Nejsou v žádném ohledu horší, protože i přes přírodní složení nejen pěkně voní, ale dobře se roztírají a jsou i voděodolné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Follow me to: Slovakia

Pár vás ve svém videu provede Slovenskem

Pár při sexu

7 zajímavostí, které jste o sexu nevěděli