in ,

Podívejte se na příčiny rozchodů podle znamení

Hádající se pár

Znamení zvěrokruhu o každém něco vypovídá, ať už je to více či méně přesné. Chování typické pro dané znamení může ovšem vašeho životního partnera pěkně štvát. Podívejte se, zda náhodou některá z těchto špatných a vztahy kazící vlastnost není i váš problém.

Jestli se zde poznáte, je potřeba to brát pozitivně – odhalení slabé stránky je první krok! Dál už stačí se tomuto chování vyvarovat.

Beran

Netrpělivost, to je problém lidí narozených v tomto znamení. Bohužel to ničí vztahy. Ani si nedokážete přiznat chybu či se snad omluvit.

Býk

Zaměřujete se na materiální věci. Nejraději byste dostávali drahé dary. Když není po vaše, dokážete být pořádně tvrdohlaví.

Blíženec

Nikdo se vám nezavděčí, protože sami pořádně netušíte, co vlastně chcete. Partner(ka) pak raději uteče, protože vás neumí udělat šťastné. Nejdříve si musíte ujasnit své priority a sny.

Rak

Emoce, ty s vámi cloumají celý život. Vypadá podle toho i vztah. Druhému ovšem musíte dát trochu osobního prostoru a někdy raději zpomalit tempo.

Lev

Sebestřednost je zde problém. Vyžadujete, aby se vše točilo kolem vás. Když tomu tak není, je z toho žárlivá scéna.

Panna

Nejste sami sebou. Druhému dáváte do rukou celý svůj život, což se vám může pěkně vymstít.

Váhy

Působíte ztraceně, protože se v lásce příliš nevyznáte. To je i důvod, proč pro okolí jste “chladným” člověkem. Chce to se uvolnit.

Štír

Dokážete být krutí. Jak víte, že máte pravdu, neustoupíte ani o centimetr. Ale ani vy nejste dokonalí, takže je potřeba být tolerantnější.

Střelec

Do všeho se ženete po hlavě. Ne každé vzplanutí je ovšem pravá láska. Jednejte s rozvahou.

Kozoroh

Máte silnou osobnost, až příliš. Potřebujete tedy silný protějšek, jinak druhého člověka zničíte.

Vodnář

Věříte, že jste taková osobnost, že k sobě nikoho nepotřebujete, ale opak je pravdou. Odmítat lásku není dobré, alespoň ne dlouhodobě.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Gift video

Krátký film s poselstvím – buďte zodpovědní s domácími mazlíčky!

Rakytník řešetlákový

Rakytník a jeho použití: V zimě posílí imunitu celé rodině!