in

Láďa Hruška vydává další knihu! Revoluce v grilování dorazí na pulty v květnu

Revoluce v grilování Láďa Hruška

Pavel Novotný, který zastupuje Láďu Hrušku, na svém facebookovém profilu odhalil novou knihu. Tentokrát si na své přijdou všichni milovníci grilování.

konečně kniha o grilování, ze které se čtenář něco dozví o grilování, žádná navoněná bída z Jíloviště… jsem pyšný…

Zveřejnil(a) Pavel Novotný dne 10. duben 2017

A podle dosavadních informací se nemusíte bát, že byste v této knize snad našli proslulé “kůžičky”. Sám Láďa Hruška v komentářích poodhalil nejen to, co zajímavého v knize najdete, ale i smutný osud své tety.

Dal jsem si na ní záležet celý rok! Je převratná! Hodíme na gril vše od A do Z. A budeme pít vše! Protože jsem kuchařku pojmul jako vědeckou práci a obhajujem zde pití piva, vína a slivovičky opravdu na zdraví. Oprášíme místo dresingů s éčkama recept na skorozapomenutou staročeskou vejmrdu a hlavně! Budem grilovat bez karcinogenů a rakoviny… Kniha je totiž věnovaná mojí tetě, která celý život žila ultra bio, nevykouřila jediný cigáro a přesto zemřela na rakovinu plic…. 1f625 - Láďa Hruška vydává další knihu! Revoluce v grilování dorazí na pulty v květnu Těšte se! Brzy u vašeho knihkupce1f607 - Láďa Hruška vydává další knihu! Revoluce v grilování dorazí na pulty v květnu

Na novinku si sice ještě musíme počkat, ale jedno je jisté již nyní. I ti, kteří nemohou Láďovi přijít na jméno, ví, že se zde chystá další bestseller!

Co na kuchařku říkáte? Vaříte podle receptů Ládi Hrušky?

Autor Simona Olšanská

Snad prý sympatická, snad prý okouzlující ... rozhodně rusovláska. Jsem Simona a mé texty se většinou točí kolem soužití mužů a žen a já už spoustu let zastávám ten názor, že muži musí být z jiné planety ... Asi z Marsu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Výlov vánočního kapra

Rybí polévka z kapra: Máme tradiční recept!

Velikonoce zavřené obchody

Bude zavřeno i na Velký pátek? Kdy a kam vyrazit nakupovat o Velikonocích