in

Metoda z Instagramu: Odstraňte černé tečky pomocí zubní nitě!

Jak se zbavit akné a černých teček

Lidé jsou vynalézaví a přichází s rozličnými nápady na vše možné. Ušetřena není ani oblast kosmetiky. Jedním takovým příkladem je odstraňování černých teček pomocí zubní niti. Skutečně, čtete dobře.

Jednoduchý návod, jak si pomocí obyčejné zubní nitě odstranit černé tečky na nose, se stala hitem na Instagramu. Video má už přes milion zhlédnutí a lidé tuto metodu zkouší.

Jak na to? Je to naprosto jednoduché. Stačí na obličej přiložit teplý ručník, aby se otevřely póry. Po 5 minutách vezmeme zubní (dentální) nit na držáku a přejedeme po kůži. Pak nos ještě očistit, třeba ústní vodou s alkoholem.

🔪DIY trick using disposable floss picks and mouthwash. This trick helps to extract whiteheads and blackheads. This hack definitely works❗️If you try it, tag me 🤗 ♥️ ___________ ◾️All you need is a hot towel, floss pick, and toner. ___________ 1️⃣Take a towel and place it in hot water. Take the towel out and make sure it isn’t too hot. Also, make sure that the area is clean and place the towel on the problem area so that the heat will open up the pores. Do this for about 5 mins or so. 2️⃣Take the disposable floss pick and drag it in a scraping motion. This option is cheaper and less likely to scar you than using a metal extractor. Be sure to not over do it. 3️⃣When finished, rinse the area with a mild cleanser. 4️⃣Follow up with a toner (you can use rose water, mouthwash, or your regular toner.) ❗️If you have really sensitive skin don't use mouthwash or do a patch test first. 5️⃣Be sure to moisturize your nose after applying the toner. ———– Tag your bestie ♥️ 👻SNAPCHAT: A_LLURE7 _____________ @hudabeauty @monakattan @alyakattan #hudabeauty #hairmakeupdiary #facemask #skincare #makeuptutorial #fashionarttut #laurag_143 #sukhimann_ #instadaily #instalike #instamood #instafashion #chico #fashion #instamakeup #indianvlogger #indianblogger #desibeautyblog #hudabeauty #allmordernmakeup #melformakeup #hypnaughtymakeup #inssta_makeup #makeupfanatic1 #brian_champagne #makeuptutorial #shimycatsmua #fakeupfix #associationofbeauty #hairmakeupdiary #liveglam #laurag_143 #brian_champagne

A post shared by Sukhi Mann (@sukhimann_) on

Zdá se vám to příliš? Tato metoda odstraňování černých teček však může fungovat. Je ovšem nutné vyvíjet jen malý tlak a kůži neodírat. Zbylé černé tečky není vhodné vypichovat či vymačkávat nehty.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

clem onojeghuo 193397 150x150 - Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

Numerologie červen

Červen podle numerologie: Které dny budou špatné?