in

Milostný horoskop pro květen! Čeká vás nuda nebo vášeň?

Milostný horoskop

Květen je pro většinu lidí měsícem lásky. Polibek pod třešní již mají všichni za sebou, ale to neznamená, že tím romantika končí. Podívejte se, na milostný horoskop pro tento měsíc.

Bude vás čekat zpestření v ložnici, nebo si musíte nechat zajít chuť? To se dozvíte v sexuálním horoskopu pro květen.

Berani

Pro všechny v tomto znamení je květen měsícem lovení. Bojíte se někoho jen tak oslovit a říct si o číslo? Nemáte důvod. Možná budete potřebovat trochu trpělivosti, ale jinak to klapne.

Pokud už vztah máte, buďte připraveni na romantiku, která nyní začne a vydrží minimálně během léta. Nemusí to ale znamenat pouze květiny a svíčky, stačí poslouchat své instinkty, které vám již napoví, kdy je čas na něžnosti a kdy na odvážnější kousky.

Býci

Kompromisy nemáte rádi, ale tentokrát se budete muset překonat. Budete muset zapojit fantazii, abyste našli způsob, jak uspokojit protějšek i sebe. Vyplatí se zaměřit se především na předehru.

Blíženci

Tento měsíc máte nabitý, takže partnerský život strádá. Nezapomeňte si proto udělat alespoň trochu volného času a někam společně vyrazit. Uvidíte, že vám to prospěje.

Jste-li single, tak vás čeká poznávání mnoha nových lidí. Bude o vás velký zájem. Nenechte se ale stresovat a pečlivě zvažujte, zda je dotyčná osoba vhodná pro vás.

Raci

Partnery čeká experimentování. Milostný život je sice dobrý, ale už trochu stereotypní. Je potřeba si to nějak okořenit.

Nemáte-li partnera, pak je potřeba se nebát a „vylézt ze své ulity“.  Až zase vyrazíte s přáteli, nebojte se zapojit do konverzace s někým cizím, rozhodně se to vyplatí.

Lvi

Je lehké se nechat unášet domácí pohodou. Chybí ale vášeň! Seberte nasbíranou energii a vyrazte někam.

To stejné platí pro svobodné. A jestli si to nemůžete dovolit, zkuste alespoň zajít někam na drink.

Panny

Květen bude rozhodně plný akce. Partner se bude rozhodně divit, kde se ve vás bere tolik sexuální energie. Vy se ale budete chtít posunout ze stereotypu, proto si nejdříve ujasněte, po čem toužíte.

Váhy

Očekávejte, že svůj protějšek uvidíte v jiném světle než doposud. Jestli to bude v dobrém či špatném světle, to ukáže až skutečnost. Sledujte ale náznaky, které bude dělat.

I přesto, že se v posteli rozhodně nudit nebudete, věci se budou do budoucna spíše uklidňovat. Nečekejte tedy větší vzrušení.

Štíři

Hodně jste investovali do svého zevnějšku, to se v květnu zúročí. Lidé si vás budou všímat, stejně jako sexuality, kterou vyzařujete. Jste-li ve vztahu, pak se můžete těšit na to, že v posteli budete perfektně sehraní jako ještě nikdy.

Jste single? Pak se dívejte na lidi, které již okolo sebe máte. Je dost možné, že někdo z nich by byl ten pravý, nejen na letní románek.

Střelci

Nikdo vás nemůže odstrčit na druhou kolej. Budete v centru pozornosti. Netlačte ostatní do vážných rozhodování, především partnera. Raději si bezstarostně užívejte. Žijte okamžikem, to platí i v posteli.

Kozorozi

Je snadné spadnout do rutiny. Sex vás již trochu omrzel, protože mu chybí náboj. To je potřeba změnit. Vyrazte na pořádné rande, kupte si nové prádlo a připravte si perfektní večer. Že nemáte inspiraci? Stačí si vzpomenout na to, co vás potěšilo a rozvášnilo v minulosti.

Vodnáři

Nyní se ukáže vaše temnější stránka! Ale věřte, že si nikdo nebude stěžovat, že se nyní chováte v posteli jinak. Buďte, ale připraveni, že vás nejspíše bude svádět nejen jeden člověk.

Ryby

Všichni vás chtějí. Pokud jste už ve vztahu, může to být nepříjemné. Navíc máte pocit, že partner nedělá vše tak, jak by měl. Nenechte se zmást maličkostmi a dejte mu čas, uvidíte, že se milostný život srovná sám.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Mladý ječmen a shaker

Zelené potraviny: Mladý ječmen je koncentrovaným zdrojem důležitých živin

Domácí tablety do myčky

Vyrobte si domácí tablety do myčky! Jedna vás vyjde na 1 Kč