in

Nemáte žárlivého ex? Takhle to poznáte

Žárlivý expřítel

Rozchod není nikdy příjemná záležitost, ať už jste to vy, kdo se s partnerem rozchází, nebo jste “oběť”. Není nic neobvyklého, že se poté objevuje žárlivost. Může to být převlečená láska i nenávist, která vám ovšem dokáže pořádně znepříjemnit život.

A jak takového žárlivého ex-přítele (nebo ex-přítelkyni) poznáte? Tady jsou 4 znamení:

1. Flirtování

Snaží se s vámi stále bavit o “starých časech”, nebo se při setkání snaží být blíže, než by měl? Možná se opět snaží obnovit již zpřetrhané vazby.

2. Nepříjemné flirtování

Ještě horší variantou je, když se bude snažit “pošťuchovat” a bude dělat narážky na vše nové, co děláte. Nejspíše se bude snažit být dominantní. Že hodně mluví o své nové přítelkyni, to se pokouší probudit žárlivost ve vás, abyste ho chtěla zpět.

3. Sledování

Zní to děsivě a v některých případech to může skutečně takové být. Účast akcí, kde jste vy, nebo vyzvídání přes společné známé, to je ta lehčí varianta. Dnes to podstatně usnadňují sociální sítě.

Jestli znal vaše hesla (např. k e-mailu), už by měla být změněna!

Pokud ovšem začne jezdit před vašim domem, či vás “náhodně” potkávat každý den, mějte se raději na pozoru…

4. Vztek

Zajímá ho, zda randíte s každým mužem, se kterým se bavíte? Nebo vám píše v noci smsky a volá opilý? Vztek, že nejste spolu ho nutí znepříjemňovat vám život. Většinou to naštěstí přejde…

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Seznamování přes Internet

Jak zaujmout na seznamce?

Čokoláda

Jásejte! Vědci řekli, proč byste si měli dopřávat čokoládu