in ,

Nudí vás dokola se opakující snídaně? Obměňte svůj jídelníček těmito ranními pochutinami

Rychlé, ale dobré snídaně

nudi vas dokola se opakujici snidane obmente svuj jidelnicek temito rannimi pochutinami 06 758x505 - Nudí vás dokola se opakující snídaně? Obměňte svůj jídelníček těmito ranními pochutinami

Snídaně je základ dne, to se můžete dočíst všude. Každý z nás má ale občas den, kdy nic nestíhá a i když by si rád dal snídani, má pocit, že nemá čas. Proto je dobré znát pár jednoduchých a rychlých receptů, které jsou zároveň dobré výživné.

nudi vas dokola se opakujici snidane obmente svuj jidelnicek temito rannimi pochutinami 03 - Nudí vás dokola se opakující snídaně? Obměňte svůj jídelníček těmito ranními pochutinami

Smoothie

Není nic jednoduššího než si udělat ovocný koktejl, který máte za chvilku hotový a můžete si ho vzít i sebou na cesty. Pokud máte mixér, stačí přidat nějaké ovoce dle chuti a hrnek mléka a snídani máte hotovou. Pokud se vám nechce dělat ráno, můžete si ho udělat i večer a přes noc ho nechat v lednici.

Ovesná kaše

Začnete vařit mléko, které osladíte, a když se rozpustí, přidáte vločky. Nasypete pudinkový prášek a mícháte do doby, než je podle vašich představ. Kaše je hotová a pak je na vás, jestli přidáte nějaké ovoce, kousky čokolády nebo cokoli, na co budete mít chuť a budete to mí zrovna po ruce.

Sendviče

Pokud doma máte toustový chleba, můžete si udělat rychlé tousty. Je jenom na vás, co máte rádi. Pokud nejste příznivci zdravého životního stylu, můžete sendvič namazat majonézou, přidat plátek sýra, šunky a navrch přidat například salát. Je to jednoduché a chutná to moc dobře.

Pokud rádi jíte zdravě, můžete zkusit například sendvič, kdy ho pokapete citrónem, přidáte plátky avokáda, plátek lososa a navrch dáte rukolu. Sendvič bude výborně chutnat a navíc vás i zasytí.

Míchaná vajíčka s anglickou slaninou

Typická anglická snídaně. Na jedné pánvi si osmažíte pár plátků anglické slaniny. Poté si uděláte míchaná vajíčka a snídaně je na světě. V případě, kdy chcete snídani trochu ozvláštnit, můžete je dát do tortilly. Kromě snídaně by to mohla být i výborná svačina.

Autor Simona Olšanská

Snad prý sympatická, snad prý okouzlující ... rozhodně rusovláska. Jsem Simona a mé texty se většinou točí kolem soužití mužů a žen a já už spoustu let zastávám ten názor, že muži musí být z jiné planety ... Asi z Marsu.

jak zacit setrit rodinny rozpocet 03 150x150 - Jak začít šetřit rodinný rozpočet?

Jak začít šetřit rodinný rozpočet?

7 tipu jak zustat produktivni po cely den 01 150x150 - 7 tipů jak zůstat produktivní po celý den

7 tipů jak zůstat produktivní po celý den