in

Odstraňte skvrny od vína z každé látky! Stačí vám jediná ingredience, kterou máte doma

Skvrna od červeného vína

Červené víno není známé jen tím, že obsahuje antioxidanty a dokáže po náročném dni zklidnit nervy, ale také skvrnami, které po něm zůstanou. Stačí malá neopatrnost a bílé oblečení máte chuť rovnou vyhodit.

Možná se i vám ve skříňce hromadí nejrůznější přípravky na odstraňování skvrn, které slibují, že vyčistí téměř cokoliv. Jenže u mnohých je to jen zbožné přání. Přitom ne vždy je nutné utrácet stovky korun za speciální prací a čistící prostředky. Jeden účinný máte pravděpodobně doma.

Tip: Dáváte přednost klasickým přípravkům z drogerie? Nenechte se napálit zbytečně vysokými cenami! Porovnejte si ceny čistících přípravků na Heuréce.

Mléko! Osvědčeným trikem na skvrny od červeného vína je mléko. Stačí trocha mléka (tak, aby vystačilo na celou skvrnu) ohřát. Z plotny jej odstavíme před tím, než dojde varu. Poté do něj namočíme zašpiněný materiál na 30 minut. Nakonec opláchneme studenou vodou a dáme vyprat jako normálně.

Výhodou této metody je i to, že není potřeba spěchat. Mléko si poradí i několik hodin starou skvrnou.

Pokud ani mléko nepomůže

Je-li skvrna starší než několik hodin, pak vám ani mléko nepomůže. Typicky se jedná o měsíce či roky staré skvrny. Na ty již samotné mléko nestačí. Někdy je zkrátka nezbytné sáhnout po speciálních přípravcích na čištění skvrn od mléka.

Vyzkoušeli jsme za vás! Odstraňovač skvrn od vína Vin Bouquet Stain
odstranovac skvrn od cerveneho vina 300x300 - Odstraňte skvrny od vína z každé látky! Stačí vám jediná ingredience, kterou máte domaCo je doslova nutností pro každou hospodyňku? Poradit si s nepřízní jakékoliv situace, která může nastat v naší domácnosti. Vylité červené víno na oblečení, koberci či látkovém ubrusu je doslova hračkou pro šetrný a přesto účinný přípravek Vin Bouquet Stain. S Vin Bouquet Stain odstraníte i měsíce až roky staré skvrny od červeného vína. Jak? Jednoduše naneste přiměřené množství přípravku na skvrnu od vína, nechte působit alespoň 30 minut a poté skvrnu opláchněte. Již po této proceduře většinu skvrny odstraníte. Pokud uvidíte ještě další zbytky skvrn, celý proces opakujte. V našem testu jsme museli celý postup opakovat jen u velmi znečištěných míst.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Dáda Patrasová na Instagramu

Český Instagram ovládla Dáda Patrasová

Pár při sexu

7 zajímavostí, které jste o sexu nevěděli