in

Oolong čaj na hubnutí: Pomůže vám splnit předsevzetí do konce roku?

Čaj na hubnutí

Dali jste si předsevzetí, že do konce roku zhubnete a nyní v panice zjišťujete, že jste na tom ještě hůře? Nejste sami! Potkává to mnoho lidí, kteří se snaží v prosinci, před Vánoci, zjistit, jak nejrychleji ubrat nějaké to kilo.

Protože na výživového poradce čas nemají, ačkoliv taková návštěva může být to nejlepší, co mohou pro své hubnutí udělat, tak hledají zázračné cestičky. Hodně se mluví o tom, jak zázračné účinky mají čaje, především zelený a tzv. oolong.

Reklama: Na PestrýJídelníček.cz můžete získat jídelníček na hubnutí ZDARMA!

Oolong vám kila neshodí

Čaj (jakýkoliv) je skvělým pomocníkem při hubnutí. Když místo sladkých limonád a džusů začnete pít neslazený čaj, tak jistě pro své hubnutí uděláte dostatek, ale nemusí to vždy stačit k tomu, abyste změnu viděli v zrcadle.

Pro hubnutí jsou cenné především ty druhy čaje, které neprochází fermentací a zachovávají si více antioxidantů, které pomáhají nastartovat metabolismus a spalování tuků. Tedy zelené či bílé čaje.

Poslední dobou je stále diskutovanější oolong čaj, který je takovým „polozeleným“ druhem čaje. Má svá specifika, ale lidé ho nejčastěji vyhledávají, protože je to „hubnoucí čaj“. A skutečně existují studie, které dokazují, že tento čaj pomáhá s hubnutím, ale rozhodně nečekejte zázraky.

Za 3 týdny rozhodně pouhým pitím čaje žádné velké výsledky nedosáhnete. A chcete-li ještě silnější čaj na hubnutí, pak se raději podívejte po kvalitním čaji matcha, který obsahuje celý čajový list a obsahuje tak nejvíce antioxidantů.

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

Těsto na cukroví

Linecké cukroví: Máme pro vás recept na tradiční těsto!

Děda ve vaně s kachničkou

VIDEO: Polská vánoční reklama s dědečkem dojímá lidi po celém světě!