in

Pět Tibeťanů: Cvičební sestava, kterou zvládne každý

Jóga

Jóga je oblíbeným způsobem, jak se nejen dostat do formy, ale i zbavit stresu. Jenže ne každý chce absolvovat klasické cviky. Možná právě proto se 5 tibetských cviků, kterým se říká “Pět Tibeťanů” stalo tak populárním cvičením, které vám vrátí energii do života.

Tato sestava je výborným začátkem dne, protože dokáže pořádně rozhýbat. Zároveň však není nijak náročná, dokonce ani časově. Všech 5 cviků zvládnete odcvičit během pár minut, a to i při nejvyšším počtu 21 opakování.

Jak je Pět Tibeťanů prospěšných

Pravidelné cvičení těchto cviků má na naše tělo blahodárný vliv. Tím nejznámějším je rozproudění lymfatického systému, ale zdaleka to není jediný efekt. Po několika týdnech cvičení můžete pozorovat např.:

  • Menší únavu.
  • Lepší pohyblivost.
  • Úleva od bolesti zad.

Některé zkušenosti a výsledky se mohou zdát až neuvěřitelné, ale i přesto je to skvělý způsob, jak pro své tělo udělat něco dobrého bez časové a finanční zátěže.

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

ucesy na ples 01 150x150 - Účesy na ples

Účesy na ples

clem onojeghuo 193397 150x150 - Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!