in

Podzimní bundy pro ženy: V tomhle budete kočka!

Podzimní bundy

Podzim už je v plném proudu a počasí již chvílemi není nikterak příjemné. Bunda či kabát jsou tak již nutností. Když už se rozhodnete vyrazit na nákupy, do obchodu či online, je dobré vědět, jaké jsou letošní trendy.

Nabídka je každý rok větší, od bundy, přes bomber až po dlouhé kabáty. Nebojte se ani kožíšku či zvýšeného límce. Pokud se pohybujete hodně venku, možná oceníte spíše kapuci.

Barvy spíše decentní

K podzimní sezóně téměř tradičně patří decentní a tmavší barvy jako černá, hnědá či tmavě modrá. Chcete-li se trochu odlišit, můžete zkusit i cihlovou, červenou či bílou. Máte-li rády extravagantní vzhled, vsaďte třeba na růžovou.

Vzorované bundy příliš velké zastoupení nemají, ale pokud na takovou narazíte, pak je to ideální příležitost, jak se alespoň částečně odlišit od univerzálních střihů.

Vsaďte na bomber

Móda se neustále mění, ale dobře víme, že osvědčené věci se po čase opět vrátí. Skvělým příkladem je bomber. Aktuálně trhák na přehlídkových molech a nosí ho stále více celebrit.

Bomber je především skvělý doplněk k džínům či šatům. Nejoblíbenější je klasická černá a khaki barva, následované dalšími barevnými verzemi. A pokud byste snad chtěly mít svůj bomber podle úplně posledních trendů, tak nezapomeňte na barevné či vtipné nášivky!

Osvědčená prošívaná bunda

Jestli je něco skutečně trendy, pak jsou to prošívané bundy. Lidé se nebojí o ně poprat, když jsou někde za akční cenu. Dnes je má tak téměř každý, což ale značí, že jsou minimálně velmi praktické.

Vybrat si můžete ze všech myslitelných barev a střihů. Ať chcete s kožíškem či kapucí, jistě najdete tu svoji. Chcete-li prošívání zvýraznit, volte lesklejší materiál.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Kabelka

Toužíte po kabelce Louis Vuitton? Nyní jsou nejlevnější v Londýně

Toaletní papír

Toaletní papír může podráždit i přivodit infekci