in

Pravidlo 5×5: Už nikdy nebudete mít problém kombinovat oblečení!

Výběr oblečení

Oblékat se elegantně a podle trendů, ale přesto nemuset kupovat každý týden nové oblečení. Zní to neuvěřitelně? Stačí ovšem jednoduché pravidlo, které zajistí, že budete vždy vypadat dobře.

Kombinovat jednotlivé kusy oblečení je základem úspěchu. Stačí se podívat na módní ikony. Většina sází na jednoduchost, přesto jsou všemi obdivovány.

Pravidlo 5×5 zvládnete i vy

Černá a bílá je nadčasová kombinace. Stačí správně zkombinovat a máte nádherný outfit. Když si do šatníku navíc vyberete těchto 5 nadčasových kusů oblečení, vždy budete schopná vytvořit elegantní outfit.

Košile

Bílá košile v pánském stylu je základem, který by neměl chybět v žádném šatníku. Dá se vzít téměř na jakoukoliv příležitost, rozhoduje pouze střih.

Slimfit sako

Střih je otázkou osobních preferencí, ale jedno prodloužené černé by mělo být vždy k dispozici. Tento kousek vás dokáže zachránit, když už nevíte co jiného.

Cigaretové kalhoty

Trendy se mění, ale cigaretové kalhoty jsou stále oblíbené. Výhodou je především to, že se velmi dobře kombinují, a o to nám jde!

Úzké šaty

Černé šaty s úzkým střihem, který kopíruje siluetu, to je další kousek, který musíte mít. Elegance sama, navíc v nadčasovém provedení. Dokáží zvýraznit ženskou krásu.

Boty na podpadku

Jedny černé a další světlejší s ostrou špičkou. Problém s obutím bude rázem pryč.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Výběr kabelky v obchodě

Kabelka potěší každou ženu! Jak poznat ty, které jsou v módě?

Vánoční překvapení

VÁNOČNÍ HOROSKOP: Co vás čeká s koncem roku?