in

Snoubenci chtějí mít svatbu 7. 7. 2017. Přinese jim toto “magické” datum štěstí?

Svatba 7. 7. 2017

Do léta je sice ještě poměrně hodně času, ale pokud byste snad měli zálusk na datum 7. 7. 2017 pro svoji svatbu, pak nejspíše budete mít ve většině případů smůlu. O tento termín je až neuvěřitelný zájem.

Sedmička je považována za šťastné číslo, takže není divu. Jenže platí to i v tomto případě? Podle numerologie ne tak docela.

Sedmička přináší extrémy

Zmiňované datum obsahuje lichou sedmičku, dokonce rovnou tři!  Značí to extrémy, takže se rozhodně nemusíte obávat stereotypního života.

Na svatbu se ovšem příliš nedoporučuje, právě protože je opakem klidného soužití. Manželé, kteří se v tento den vezmou musí počítat s tím, že jejich život bude plný dramat. Vše funguje jen do té doby, dokud jsou oba manželé naladěni na stejné vlně.

I když je lepší se tomuto termínu vyhnout, nemusí to nutně znamenat smůlu. Je sice pravděpodobnější, že jejich manželství bude připomínat “italskou domácnost”, proto je potřeba taková období přečkat.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Velikonoční vajíčka barvení

Barvení vajec červenou řepou? Zkuste to letos bez chemie

Profilová fotka

Proč by vám profilové fotky na sociální sítě měl vybírat někdo jiný