in

ŠTÍR: Jaký bude měsíc v tomto znamení?

Štír znamení horoskop

Listopad je ve znamení Štíra, což není zrovna nejoblíbenější znamení. Lidé narozeni v tomto znamení se totiž často vyznačují sobectvím či pomstychtivostí. To ovšem neznamená, že by na nás čekalo jen to špatné.

Bude to měsíc plný extrémů, protože přesně takové je znamení Štíra. Buď to bude černé nebo bílé, jako by snad žádné odstíny šedé neexistovaly. Rozhodně se tedy připravte psychicky!

Jelikož se jedná o vodní znamení, jde u těchto lidí především o intuici a emoce. Mějte to na paměti, pokud byste s nimi chtěli něco probírat. Budou-li se cítit bezpečně, nemají problém se vám otevřít, ale v opačném případě mohou naopak uzavřít.

Pamatujte, že občas je klid potřeba vytvořit tím, že ustoupíte ze svých zásadových postojů. Nutnost mít “pravdu za každou cenu” by mohla být tím, co může v listopadu narušit vztahy s ostatními. Ukončením těchto sporů však lze nalézt nové začátky.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Horká čokoláda

RECEPT: Udělejte si výbornou horkou čokoládu s vínem

Zimní čas

ZIMNÍ ČAS: O hodinu delší spánek, ale i bolesti hlavy!