in

Dle zahraniční studie potřebujeme wi-fi více než sex

Partneři v posteli

Často se zdá, že sex a erotika hýbe světem, ale to možná není už dávno pravda. Doba se mění, a tak se na žebříček našich potřeb dostávají zcela jiné věci.

Mezinárodní (Severní Amerika až Evropa) studie vyzpovídala 1 700 lidí. Zkoumala, jaké mají denní zvyky. Výsledky ukázaly, že pro 40 % dotazovaných je Wi-Fi důležitou součástí života. Oproti tomu jen 37 % uvedlo, že si neumí představit den bez sexu.

Možná vás napadne, jak na tom tedy jsou jiné věci. Třeba čokoládu potřebuje jen 14 % a alkohol 9 %. Přitom ještě před pár lety by podobné výsledky byly nemyslitelné.

Jenže doba je skutečně taková. Mladší generace je “připojena” k síti neustále. A průměrný dospělý svůj chytrý telefon zkontroluje 85x denně. Odborníci mají obavu, že právě tento způsob života online může být pro naše psychické zdraví nebezpečný.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Black Friday slevy

Jak se nenachytat při BLACK FRIDAY slevách

Dírka u ucha

Víte k čemu slouží vzácná dírka u ucha?