in

SUPERÚPLNĚK 2016: Co přináší tato magická podívaná?

Superúplněk 2016

Během pondělní noci bude Měsíc nejblíže Zemi od roku 1948, což přináší neuvěřitelně krásnou podívanou, kterou byste si neměli nechat ujít. Především proto, že je to událost, která tu 70 let nebyla, a opět ani dlouho nebude. Nejbližší srovnatelný jev nastane až v roce 2034!

Kromě toho, že si můžete Měsíc prohlédnout skutečně důkladně, tak mnoho lidí věří, že tento úkaz není jen pouhou podívanou pro oči. Přikládají tomu i nadpřirozenou moc.

A podle všeho byste se dnes i zítra měli především vyvarovat hádkám. Neklid bude sužovat hodně lidí. Zatímco ženy budou podrážděnější, tak muži budou mít naopak větší chuť na sex.

Příznivý vliv bude však měsíc mít na řešení důležitých otázek, které se týkají budoucnosti i peněz. V pondělí je tedy ten správný čas, kdy dělat zásadní rozhodnutí i podepisovat důležité dokumenty. Dávejte si však pozor na své zdraví, budete mnohem náchylnější k onemocněním.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Relaxační hudba

Nejvíce uklidňující skladba dle neurovědců

Bezpečný internet pro děti

Bezpečný internet pro děti: Poučte své dítě, jak surfovat