in

Ženy jsou prý “naprogramované” k románkům více, než muži

Otestujte se, zda-li i vy tíhnete k románkům

Milenka v posteli

Nikdy v minulosti nebylo tak snadné si začít nějaký románek jako v 21. století. Webkamery, mobilní telefony, online seznamky, to všechno jsou způsoby, jak si s někým snadno a “tajně” zaflirtovat. Často nezůstane jen u toho…

Stereotyp říká, že muži jsou ti nevěrní, protože jim příroda řekla, že mají z evolučních důvodů “rozsévat své semeno, jak jen to jde”. Jenže odborníci nyní tvrdí, že i ženy jsou geneticky naprogramované, aby byly nevěrné.

Vysvětlením je údajně to, že žena vedlejší poměr považuje za “pojistku”. Kdyby snad současný partner nebyl schopen ji dále ochránit a zaopatřit, tak by měla záložní plán. Statistika ale stále říká, že více podvádí muži, nebo jsou alespoň ochotnější to přiznat.

Udělejte si test, zda vám hrozí nevěra

Spočítejte si, kolikrát jste odpověděla “ANO”:

  1. Předstírala jste orgasmus během posledních 3 měsíců?
  2. Končí váš věk na číslo “9”?
  3. Podvedla jste již někdy v minulosti?
  4. Sledujete sociální sítě víckrát než 5x denně?
  5. Vyděláváte mnohem méně než partner?
  6. Když vám v obchodě vrátí více peněz, neupozorníte na to a necháte si je?
  7. Máte ráda překvapení?
  8. Dokážete “vypnout” některé emoce?

A jaké jsou výsledky?

7 a více ANO – Vysoká šance, že podvedete partnera.

Pravděpodobně už jste se o nevěru pokoušela, nebo nad touto možností intenzivně uvažujete. Je pravděpodobné, že si partner všimne, jak se odcizujete. Vyhledejte pomoc, sama nebo s partnerem.

4 až 6 ANO – Možnost nevěry tu je.

Ve vztahu nejspíše není vše tak, jak by mělo. Bude-li takový stav pokračovat dlouhodobě, je nevěra na spadnutí. Nic ovšem není ztraceno, je potřeba společně přehodnotit své potřeby a ujasnit si vše důležité.

3 a méně ANO – Nevěrná nejspíše nebudete.

Nic nelze 100% zaručit, ale nejspíše se vám představa podvedení partnera zcela hnusí. Nejspíš ani nemáte žádný vážný důvod, proč byste měla myslet na někoho jiného.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Trendy zdravé výživy 2017

Podívejte se na trendy zdravé výživy pro rok 2017

Dětské povlečení

Dětské povlečení: Vyhrávají motivy z oblíbených filmů