in

Toužíte po kabelce Louis Vuitton? Nyní jsou nejlevnější v Londýně

Kabelka

Asi jen málokterá žena by netoužila po kabelce značky Louis Vuitton, která je dnes již symbolem. Nemá smysl si kupovat padělky za pár stokorun, protože jsou nevalné kvality, a především je to dnes snadno poznat, že se nejedná o originál.

Jenže cena LV kabelek rozhodně nízká. Na slevy zde nečekejte. Můžete ovšem stejně jako ostatní zkusit nakupovat v zahraničí, protože značková móda stojí v každé zemi jiné peníze.

Společnost Deloitte provedla průzkum u luxusního zboží v řadě zemí a zjistila, že nejlevněji vyjde pořídit si Louis Vuitton kabelku ve Velké Británii. Čím to je? Brexitem! Hodnota libry klesla, takže se v Londýně vyplatí nakupovat.

Nízká cena značkové módy ženy i davy turistů z USA, kteří jsou zvyklí si do Evropy jezdit pro luxusní zboží. Především v předvánočním období to není nic neobvyklého. Nyní pravděpodobně budou nejčastěji navštěvovat právě Londýn.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Čokoláda

Jásejte! Vědci řekli, proč byste si měli dopřávat čokoládu

Podzimní bundy

Podzimní bundy pro ženy: V tomhle budete kočka!