in

Troufnete si nosit batiku?

troufnete si nosit batiku 02 758x1137 - Troufnete si nosit batiku?

Když se řekne batika, většina z nás si vybaví prázdniny strávené na táboře, kde jednou ze skupinových aktivit bylo barvení triček. S pomocí této staré techniky pak vznikaly mnohdy až dech beroucí výtvory, které jsme hrdě nosili. Zasvěcenější z nás batiku znají jako starou techniku zdobení látek s původem v Asii. Ať už vám batika připomíná cokoli, máme pro vás dobrou zprávu: opět je trendy a je in ji nosit! Chcete poradit jak?!

Na čem se bude batika nosit?

I když si s batikou spojujeme zpravidla již zmíněná trička, objevovat se bude i na dalších kouscích, které by určitě neměly chybět ve vašem šatníku. Následující řádky vám prozradí, po jakých modelech se ještě teď v létě poohlédnout, abyste v ulicích mohli udělat nevídanou parádu!

troufnete si nosit batiku 04 - Troufnete si nosit batiku?
troufnete si nosit batiku 03 - Troufnete si nosit batiku?

Krátké i dlouhé šaty

Šaty k nám ženám a samozřejmě i k létu neodmyslitelně patří, takže se není čemu divit, že jak první zmíníme právě tento kousek. Batikované vzory se objeví jak na krátkých šatičkách, tak i na tolik oblíbených maxi šatech, o kterých už jsme vám psali v jednom z našich předchozích článků. Ať už tedy máte chuť na krátkou či naopak vzdušnou verzi, s batikou rozhodně nešlápnete vedle!

Plavky a bikiny

Dalším typicky letním kouskem jsou jednodílné plavky a bikiny, přihodit sem můžeme i tankiny, na které sází především ženy a dívky, jež nejsou příliš spokojené se svým bříškem. I v batikovaných plavkách či bikinách si můžete hrdě vyrazit k vodě. A my vám zaručujeme, že se za vámi budou otáčet nejen muži, ale i ženy!

Overaly

Pokud patříte k ženám, které ještě nepřišly na chuť overalům, pak je nejvyšší čas to napravit! Žádný jiný kousek totiž v létě neoceníte tak, jako právě overal – ten kombinuje horní i spodní díl, takže nemusíte nic řešit, jednoduše si jej oblečete a jdete. A overal zdobený batikou? No panečku, to bude hit letošního léta, můžete se s námi klidně vsadit!

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

snidane jako zaklad celeho dne 03 e1537002981866 150x150 - Snídaně jako základ celého dne

Snídaně jako základ celého dne

jak byt spokojeny ve svem zivote 01 150x150 - Jak být spokojený ve svém životě

Jak být spokojený ve svém životě