in

Účesy na ples

Jaké účesy na ples jsou ty nejpůvabnější?

ucesy na ples 01 758x502 - Účesy na ples

To, že je ples velká událost, o tom není pochyb. Především pro ženy znamená pečlivý výběr šatů, ale i hodiny strávené u zrcadla ve snaze vytvořit si ten nejkrásnější účes na ples. Jaké účesy jsou na ples vhodné? Které jsou ty nejlepší? A jak si je vytvořit?

Účes na ples musí především dobře držet

Aby si dámy na plese mohly dopřát i nějaké to plesové povyražení a přitom zůstaly dokonale krásné tak, jak se před plesem nastrojily, musí jejich plesový účes i něco vydržet. To znamená především hodně sponek a spoustu laku. Aby s účesem byly spokojené v průběhu celého slavnostního večera, je nejlepší, když si vlasy sepnou tak, aby jim při tancování nepřekážely, aby si je nemusely dávat za ucho či trávit spoustu času na dámských záchodcích. K tomu poslouží kromě sponek a laku i nejrůznější čelenky.

ucesy na ples 25 - Účesy na ples

Účes má okouzlit

Účes na ples by se měl hodně odlišovat od toho, co žena běžně nosí. Ples je totiž výjimečnou událostí a vaši přátelé a známí by vás měli vidět jinak. To znamená, že pokud nosíte vlasy většinou rozpuštěné, zkuste je hezky vyčesat do drdolu. Pokud naopak vlasy nosíte neustále stažené, udělejte si půlculík nebo je nechte rozpuštěné a stáhněte je čelenkou. Zapomenout byste neměli ani na to, že právě na ples si můžete dovolit i trochu extravagance.

ucesy na ples 26 - Účesy na ples

Jaké účesy jsou na ples zvolit?

A jaké účesy jsou na ples nejčastější? Především jsou to různě posazené drdoly. Ty lze vytvořit pomocí speciální drátěnky či gumičky na drdoly. Drdol však lze vytvořit i z vysoko posazeného copku, jehož prameny pak následně připínáte sponkami. Hezké účesy lze vytvořit i pomocí provlékacího oka na vlasy.

Na ples však nemusíte jen v drdolu, i rozpuštěné vlasy mohou vypadat upraveně. Stačí, když vlasy stáhnete z čela, jejich konečky hezky natočíte a samozřejmě hodně nalakujete, aby účes vydržel. Okouzlující jsou i plesové čelenky do vlasů s peřím a další dekorací, které vytvoří výjimečný vzhled.

 

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

AliExpress Global Shopping Festival

Ještě nemáte dárky? AliExpress má dnes největší slevy!

Jóga

Pět Tibeťanů: Cvičební sestava, kterou zvládne každý