in

Už máte plány na Valentýna? Do kin přijde 50 ODSTÍNŮ TEMNOTY!

50 odstínů temnoty český trailer

Včera vyšel druhý trailer k očekávanému snímku 50 odstínů temnoty, který bude v kinech od 9. 2. 2017. Jestli patříte k těm, kdo tomuto fenoménu propadl, pak ho musíte vidět!

Jamie Dornan a Dakota Johnson se vracejí jako Christian Grey a Anastasia Steeleová v PADESÁTI ODSTÍNECH TEMNOTY, druhé kapitole milostného příběhu, který vychází z celosvětového knižního fenoménu. Začínat bude přesně tam, kde skončil jeho předchůdce, tedy film, který celosvětově vydělal přes 560 miliónů dolarů. Už na Valentýna 2017 se budete moci ponořit do vyprávění, jež bude ještě o odstín temnější.

Odmítnutý Christian Grey se pokusí přimět obezřetnou Anastasii k obnovení vztahu. Ta souhlasí jen pod podmínkou, že se zcela změní pravidla, na kterých dosud fungoval. Ve chvíli, kdy se mezi nimi začne obnovovat důvěra a do jejich soužití se vrátí stabilita, začnou se kolem nich motat temné stíny z Christianovy minulosti. Jejich cílem je zničit společnou budoucnost páru.

Těšíte se?

Autor Simona Olšanská

Snad prý sympatická, snad prý okouzlující ... rozhodně rusovláska. Jsem Simona a mé texty se většinou točí kolem soužití mužů a žen a já už spoustu let zastávám ten názor, že muži musí být z jiné planety ... Asi z Marsu.

Smutná žena

Házíte vinu na ostatní a hrajete neustále oběť? Přestaňte a budete šťastnější

Dámský červený zimní kabát

Jak vyčistit kabát: Můžete ho vůbec vyprat doma, nebo musí do čistírny?