in ,

Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

TOP dárky k valentýnu pro ženy

clem onojeghuo 193397 758x545 - Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

Muži i ženy si každoročně lámou hlavu nad výběrem vhodného valentýnského či narozeninového dárku. Chtějí udělat radost své drahé polovičce “proto, že jsi”. Každou ženu potěší nové náušnice, luxusní parfém nebo kvalitní kousek oblečení. Pro většinu mužů je těžké odhadnout, co by se jejich drahé polovičce líbilo. Decentně svého muže naveďte a ulehčete mu dilema. V moři širokých možností dnešní doby může být těžké rozhodnout se. Stále ale existují dárky, které potěší ať je rok 2018 nebo 2028!

Takže s chutí do toho, tady je pár nápadů:

valentynsky narozeninovy nebo proto ze jsi darek 03 - Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

Šperk nebo hodinky vykouzlí úsměv na tváři

Protože šperk je nepostradatelným doplňkem každé ženy. Šperk dokáže pozvednout náladu i celkový vzhled do nebeských výšin. A hodinky jsou vlastně jeden z mála „šperků“ pro muže.

Tip pro muže (zn.: na valentýna ideální): darujte své partnerce originální šperk stvořený na míru právě jí. Vždy, když se na něj podívá, vzpomene si na vás.

valentynsky narozeninovy nebo proto ze jsi darek 02 - Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

Vonět je sexy

Parfém, voňavý sprchový gel, vůně do vlasů, ručně vyrobená mýdla a luxusní svíčky. Vše voňavé, to je na Valentýna to pravé! Vždyť s vůněmi si spojujeme zážitky, milované osoby a dokonce i různé situace. Volba parfému o nás vypoví mnohé. Květinová vůně říká buď romantička, kořeněná nebo sladší vůně probouzí vášeň. Vždyť Valentýn je přeci oslavou lásky a vášně! Vůně zkrátka zanechá dojem a o to přeci jde, nejen na Valentýna.

 

Potěšení všech smyslů

Už jsme zaútočili na krásu a vůni, zbývá ještě oblažit chuťové buňky. Čokoláda, čokoláda, čokoláda je snad něco sladšího než láska a čokoláda? Pro ty, co se pro čokoládu nenarodily, jsou tu pralinky, mascarpone s jahodami, cheesecake s malinovým přelivem, nadýchaný dort nebo třeba šlehačka. Sbíhají se vám sliny? Zapomeňte na kalorie, potěšte své smysly, a alespoň pro jednou si to odpusťte. Zasloužíte si to!

valentynsky narozeninovy nebo proto ze jsi darek 09 - Valentýnský dárek? Víme jak zaručeně uděláte radost!

Dárek pro obdarovaného i dárce

Padnoucí džíny jsou dárkem jak pro obdarovaného, tak pro dárce. Obdarovaný či obdarovaná bude mít radost a zdravé sebevědomí. A dárcovo oko bude potěšeno při pohledu na svou polovičku, protože padnoucí džíny jsou základ. Navíc denim nikdy nevyjde z módy. Prostě investice, které rozhodně litovat nebudete.

Tip pro muže i ženy: S kartou Sphere získáte možnost čerpat výhody 5 – 30 % u 10 000 obchodních partnerů. Například u partnerů Klenoty Aurum, parfumérie Fann, kadeřnictví Franck Provost, hodinky Storm, Levis, Tommy Hilfiger a mnoho dalších. Vybere si opravdu každý! Jste stále online? Navštivte třeba krasa.cz nebo parfemy.cz. Udělejte někomu nebo sobě radost tzv. od stolu a čerpejte přitom výhody. Na výběr máte také z více než 1200 e-shopů.

Mobilní aplikace Sphere vám navíc ukáže všechna místa, kde můžete čerpat výhody. Neunikne vám žádná speciální nabídka. Nově můžete mít v aplikaci také elektronickou kartu. A vyhledavač vás dovede až na vytoužené místo!

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Jóga

Pět Tibeťanů: Cvičební sestava, kterou zvládne každý

Jak se zbavit akné a černých teček

Metoda z Instagramu: Odstraňte černé tečky pomocí zubní nitě!