in

VÁNOČNÍ HOROSKOP: Co vás čeká s koncem roku?

Vánoční překvapení

Poslední měsíc v roce už se naplno rozběhl a tím nejdůležitějším pro většinu z nás budou Vánoce a poté poslední den v roce – Silvestr. Možná si myslíte, že už vás nemůže nic překvapit, ale to nemusí být vůbec pravda.

Podívejte se s námi, co předpovídá horoskop na Vánoce. Budou to svátky klidu a míru, nebo zažijete nepříjemné věci?

Beran

Vytrvalost se u lidí s tímto znamením zúročila v podobě úspěšného roku. Vše se odvíjí od vztahů, proto rozhodně není dobré polevit, mohlo by se ještě vše pokazit.

Býk

Přes rok jste se hodně přizpůsobovali ostatním lidem, což vám klid nepřineslo. Nyní je tedy nejvyšší čas si říct „to svoje“. Rozhodně se ale nepouštějte do nějakých větších pracovních věcí, nechte to raději na příští rok.

Blíženci

Na závěr roku musíte být opatrní ve vztazích. Poslední měsíce jste je možná trochu zanedbávali. Vánoce však přináší možnost, jak to vše dát do pořádku.

Rak

Byl to úspěšný rok, který se ale mohl podepsat na zdraví a psychickém rozpoložení. Zdraví by mělo být na prvním místě, takže je nejvyšší čas začít relaxovat (pustit si můžete třeba tento nejvíce uklidňující song) a během svátků načerpat síly na další rok.

Lev

Začínáte mít pocit, že okolo vás jsou samí zákeřní a zlí lidé. Nenechte se unést a raději važte, co říkáte. Zkuste se na vše dívat s nadhledem, ať si na konec roku nepřiděláte nepříjemnosti.

Panna

Nemáte si na co stěžovat. Naopak byste měli být vděční za každý nový den a žít naplno. Život máte ve svých rukách. O Vánocích je ten správný čas se zamyslet nad tím, co byste chtěli v následujícím roce dokázat.

Váhy

Někdo vás nemá rád a ležíte mu v žaludku. Je potřeba si dávat pozor na lidi. Pokud však nedáte záminku, nic zlého se vám letos již nestane.

Štír

Přestaňte se konečně zaobírat maličkostmi a užívejte si život. Váš úspěch je závislý na vztazích, takže rozhodně nevytvářejte žádné napětí na konci roku, ať vše zbytečně nepokazíte.

Střelec

Nebuďte pro své okolí tajemní. Ukažte, co děláte a více se s lidmi bavte. Zbavíte se tak nálepky „arogantní“. Pro ostatní se rázem stanete přitažlivějšími.

Kozoroh

Poslední měsíce pro vás byly velkou zkouškou, kterou už však máte za sebou. Teď je čas zhodnotit, se kterými lidmi má cenu se dále přátelit a kdo naopak zklamal vaší důvěru. Výčitky nechte stranou a pro další rok se obklopte lidmi, kteří za to stojí.

Vodnář

Žijte naplno. Konec roku neznamená, že budete jen sedět a odpočívat. Ještě je spoustu času zvládnou důležité věci. I malé změny dokáží udělat divy.

Ryby

Můžete se cítit zmateně a ztraceně. Emoce vám nedávají možnost se snadno rozhodovat v důležitých aspektech života. Nechte si proto poradit od někoho blízkého. Pomůže vám otevřít oči a nasměrovat tím správným směrem.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Výběr oblečení

Pravidlo 5×5: Už nikdy nebudete mít problém kombinovat oblečení!

Životní etapy muže

Tohle jsou 4 životní etapy mužů!