in

Co vás čeká koncem roku? Zjistěte, co říká horoskop!

Horoskop

Budoucnost zajímá každého, proto se stále tvoří horoskopy. Ať už jim věříte, nebo ne, můžete se s námi podívat, co hvězdy předpovídají vám. Čeká vás ještě letos láska nebo rozchod?

Beran

Jste-li v tomto znamení, pak je dost dobře možné, že letos na podzim jste potkali osudovou lásku! Užít si tak můžete krásné romantické chvíle.

Býk

Býci budou mít naopak smůlu. Od podzimu je budou stíhat samé špatné věci. Bude se to zdát jako nepřekonatelné období, ale naštěstí po zimě se vše zlepší.

Blíženci

Blíženci dumali nad životem a zásadními otázkami. Sice je čeká spíše zklamání, ale ze všeho je možné si vzít ponaučení.

Rak

Pro zadané se v listopadu může chystat něco zásadního. Mohlo by to být těhotenství, žádost o ruku či něco podobně důležitého.

Lev

Silné znamení prožívalo přes léto vztahové krize, které s podzimem odchází jako listy ze stromů. Nečeká na ně sice žádná láska, ale alespoň si mohou dopřát klid.

Panna

Na panny čekají nové začátky. Někteří budou muset ukončit i své vztahy, které je nyní pouze trápí.

Váhy

Emoční smršť čeká na všechny, kdo jsou narozeni v tomto znamení. Objeví se především partnerské krize, které rozhodně hned tak nezmizí, provázet je budou do konce roku.

Štír

Nepříjemné překvapení nastane pro štíry, kteří zažijí odmítnutí. Bude to sice pro jejich ego rána, ale budou se s tím muset vyrovnat.

Střelec

Podzim je pro tato znamení spojen se svatbou. Ať už pro ně samotné či jejich blízké.

Kozoroh

Kozorozi se tradičně ponoří do depresivních stavů a podzim rozhodně nebude veselý. Naštěstí to letos bude o něco méně intenzivní a vše se zlepší do konce roku.

Vodnář

Těžké období čeká na vodnáře. Samota bude tím nejhorším, co je potká.

Ryby

Rybám se bude naopak dařit nejvíce ze všech. Od října mohou s klidem zkoušet i věci, na které doposud neměli odvahu.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Kolový nápoj

Pijete kolové nápoje? Kvůli svému zdraví byste měli zvážit jejich častou konzumaci

Osvětlení

Všude stejná světla? V žádném případě! Každá místnost potřebuje jiný typ