in

Máslo nad zlato: O máslo v akci za 46,90 Kč se lidé rvali!

A před Vánoci bude ještě hůř…

Akce máslo v Albertu
Zdroj: FB Pavel Daněk

Slevové akce mají u nás v ČR vždy velký úspěch. Koneckonců většina z nás si nákupy organizuje především podle toho, kde lze potraviny nakoupit v akci. Není tedy nic neobvyklého, že některé produkty v akci jsou během chvíle vyprodány.

U másla je situace ještě dramatičtější. Cena za kostku másla se během týdnů vyšplhala až na 70 Kč, což vede u řady lidí k panice. Není tedy divu, že ohlášená akční cena 46,90 Kč v Albertu vyvolala nebývalý zájem.

Jak se podařilo zachytit Pavlu Daňkovi na videu, které se šíří Facebookem, lidé stáli frontu před obchodem. V něm se pak hlouček lidí zmocnil másla než se stačilo dostat do regálu. Lidé ho rozebrali rovnou z krabic.

https://www.facebook.com/pavel.danek.1232/videos/1938618546463655/

A bude hůř!

Video je jasným důkazem, že lidé zvýšení ceny másla velmi řeší.Především se snaží předzásobit mrazáky na blížící se Vánoce.

Ti, kteří nejsou ochotni platit vyšší cenu volí kromě margarínů i nákupování v zahraničí (Polsko, Německo, Slovensko) a nebo si máslo vyrábí sami ze smetany.

Co vy? Máte dostatek másla? Čekáte až situaci ohledně ceny vyřeší vláda?

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Ponožkoboty

DIY: Udělejte si boty za 20 tisíc doma!

Podzimní dekorace

Podzimní výzdoba aneb udělejte si domov útulnější