in

Vneste do vašeho domova jaro

vneste do vaseho domova jaro 01 758x505 - Vneste do vašeho domova jaro

Sice nemáte zrovna v lásce všechny ty lapače prachu v podobě vyšívaných deček, sošek slonů a stoletého porcelánu, nicméně cítíte, že je váš byt tak trochu prázdný? Chtělo by to přidat na dekoracích. Zakomponovat je do moderního bydlení tak, aby nepůsobily rušivě, kýčovitě. Blížící se Velikonoce se k zútulnění vašeho bydlení báječně hodí.

Velikonoční výzdoba

Kromě jiného jsou Velikonoce spjaty s příchodem jara. Přivítejte jaro i nadcházející Velikonoce pomocí vkusných dekorací, mezi něž patří věnec s květinami, případně s kraslicemi. Na trhu seženete krásná malovaná plastová vejce, která ale nerozeznáte od těch pravých. Své místo jistě najde i dekorace s vyobrazením ptáčka, zajíce nebo třeba kuřátka či ovečky.

Přilákejte koledníky k vašim dveřím

Velikonoční věnec, který pověsíte na vchodové dveře, dává koledníkům jasné znamení, že jsou u vás vítáni. Vyrobit si jej můžete sami, lze ale koupit už hotový, který vám navíc vydrží mnohem déle než jednu sezónu. Dáváte-li přednost decentnějšímu zdobení dveří, zvolte třeba závěsnou dekoraci v podobě textilního ptáčka, kytičky, případně zajíce. Zajímavě vypadají velikonoční dekorace z kovových drátků.

Nevynechejte nábytek ani květináče

Věnec z umělých květů či z plastových barevných vajec doplněný o proutí, malé motýly a další ryze jarní motivy se bude báječně vyjímat i na jídelním stole. Pak už stačí jen pořídit na židle barevné sedáky ladící s jarním prostíráním či ubrusem. Sedací soupravu i křesla ozvláštněte polštáři s velikonočními motivy. Na konferenční stolky nebo třeba komody umístěte jednoduchý proutěný košík a v něm vajíčka v barvě korespondující s ostatními dekoracemi. Ty ostatně můžete zapíchnout na špejli i do květináčů.

Navštivte nábytek Atan. Právě tady najdete kromě nábytku do každého koutu vaší domácnosti i velikonoční dekorace, z nichž si určitě vyberete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

znate veskere benefity skorice verte nebo ne ale pomuze vam zhubnout 01 150x150 - Znáte veškeré benefity skořice? Věřte nebo ne, ale pomůže vám zhubnout

Znáte veškeré benefity skořice? Věřte nebo ne, ale pomůže vám zhubnout