in

Čeká nás druhý SUPERÚPLNĚK. Co to znamená pro citlivější osoby?

Superúplněk 2016 prosinec

Superúplňkem v listopadu to neskončilo. Čeká nás další, který nebude o nic méně důležitý. A podle všeho se bude jednat o nejnáročnější den celého roku, takže se mějte na pozoru!

Nervozita a netrpělivost bude provázet všechny po celý den. Jestli se tedy s někým velmi podrážděným potkáte, věřte, že to rozhodně nemusí být vaše vina. Měsíc bude 14. 12. 2016 zářit nejjasněji a jeho působení bude zesilovat naše pocity.

Pozor by tedy měli dávat lidé, kteří jsou v depresi po rozchodu (obzvláště po neděli, která byla nejtragičtějším dnem pro vztahy) a jejich příbuzní.

A co dělat, když vás splín dostihne? Kdo může, měl by si vzít volno a relaxovat. Nechat problémy na den uležet a trochu si před Vánoci vydechnout. Ostatním musí stačit rada, aby si nebrali vše osobně a dívali se na věci s větším odstupem.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Podvodné kupóny na Facebooku do Lidlu

Facebookem se šíří podvodné kupóny (nejen) do Lidlu. Dávejte si pozor!

Raw cukroví

Nepečené cukroví! Stále více lidí propadá hitu RAW cukroví. Zkuste i vy tyto 3 recepty