in

Vychytané boty: Za pár sekund proměníte jehly v sandály

Dámské boty

Plný botník různých bot může znít jako splněný sen, ale pokud se potřebujete přezouvat v průběhu dne, nebo třeba zrovna cestujete, pak to nemusí být zrovna dvakrát praktické. Možná i to je důvod, proč všechny oslňují německé boty, které lze „přeměňovat“.

Mime et moi jsou značkou bot, které se mohou pochlubit tím, že mají vyměnitelné podpatky.  Z vysokých jehel tak během pár sekund uděláte pohodlné sandále. Nástavců je celkem 5 a lze je snadno schovat třeba do kabelky.

Jak můžete vidět na videu, proměna bot obnáší pouhé „nacvaknutí“ vybraného typu podpatků. Ty mají výšku 3-10 cm a různou tloušťku. Hodí se tak pro každou příležitost. Firma je navíc pyšná nejen na elegantní design bot, ale i kvalitní materiály, které zaručují, že s nimi vždy oslníte.

U nás se bohužel zatím nikde neprodávají. Jedinou možností je tak objednání přímo v Německu. Více váš však může odradit cena, která je u nejlevnějších modelů asi 4 500 Kč.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Pár při sexu

7 zajímavostí, které jste o sexu nevěděli

Nejdelší kočka na světě

Seznamte se s Omarem, nejdelší kočkou na světě!