in

Za problémy ve vztahu většinou stojí nekvalitní sexuální život. Zpestřete ho erotickými pomůckami

za problemy ve vztahu vetsinou stoji nekvalitni sexualni zivot zpestrete ho erotickymi pomuckami 01 758x758 - Za problémy ve vztahu většinou stojí nekvalitní sexuální život. Zpestřete ho erotickými pomůckami

V současné době se sice rozvodovost výrazně snížila, nicméně v mnoha vztazích panují problémy, které dříve či později povedou ke krachu manželství. Jestliže chcete svou lásku zachránit a nechcete se drahé polovičky vzdát, zapřemýšlejte, co vám na vašem vztahu vadí, abyste to napravili. Většinou je kamenem úrazu nespokojený sexuální život. V následujících řádcích vám prozradíme, jak ho okořenit erotickými hračkami.

Jakmile se do postele dostane stereotyp, je to začátek konce. Žádná předehra? Stále stejná poloha? Změňte to a navrhněte svému partnerovi, že pozvete do ložnice někoho třetího. Třeba kamaráda jménem vibrátor. Zadejte do vyhledávače „erotická inspirace“ a ihned se vám nabídne několik užitečných tipů, jak narušit stereotyp v milostném životě.

Vibrátor využijete s partnerem i sama

Všestranným sexuálním pomocníkem je vibrátor. Sice je určen především k ženské masturbaci, nicméně klidně se může stát doplňkem u pohlavního styku. Vibrátor je napodobenina mužského penisu, která vibruje různou intenzitou. Jestliže se budete večer, kdy váš manžel dlouho pracuje, nudit, vytáhněte ze šuplíku vibrátor a užijte si několikanásobný orgasmus. Zamezíte tak nevěře, protože nebudete vyhledávat útěchu v jiné posteli. Ještě existuje nevibrující imitace penisu, které se říká zase dildo. Sáhnout můžete po různých rozměrech, průměrech, materiálech. Fantazii se meze nekladou.

Zkuste svému manželovi navrhnout, že byste si pořídili erotické hračky. Nemusí to být pouze vibrátor. Existují také další nástroje, jako jsou pouta, bičíky, erotické prádlo a podobně. Každého vzrušuje něco jiného, a kdo by měl znát v této oblasti svého manžela více než vy.

Zábavu si užijete i s vibračním vajíčkem

Za zmínku stojí také vibrační vajíčko. Jedná se opět o vibrující pomůcku, kterou si dáte do kalhotek, svému manželovi vložíte do rukou ovladač, aby u vajíčka nastavoval a měnil intenzitu vibrací. Pohraje si s vámi, rozpálí vás, a potom se vrhnete na divoké milování. Předehra je alfou a omegou milostného vztahu. Každá žena si na ní potrpí.

Kde erotické hračky koupit?

Jestliže se stydíte, zřejmě nepůjdete do kamenného sexshopu. Ovšem naštěstí existují internetové prodejny, jako je sexshop RuzovySlon.cz, kde najdete všechny pomůcky rozdělné do přehledných kategorií, a tak nemusíte procházet všechny erotické hračky, což by vám zabralo spoustu času, neboť jich existují tisíce.

Sexshop poskytuje také erotické videonávody na svém YouTube kanále, kde už má více jak tisíc videí. Dokonce zde najdete užitečné videorecenze přímo od uživatelů, a tak se můžete podívat, s čím jsou uživatelé spokojení a naopak. Sexshop má také magazín s praktickými články.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

bylinky proti nachlazeni 07 150x150 - Bylinky. Zaručená pomoc při nachlazení

Bylinky. Zaručená pomoc při nachlazení

potraviny kterym je nejlepsi se vyhnout 01 150x150 - Potraviny, kterým je nejlepší se vyhnout

Potraviny, kterým je nejlepší se vyhnout