in

Zahoďte žiletky! Ochlupení se vrací do módy

Holení podpaží

Už jsme o tom slyšeli několikrát, že se ženské ochlupení vrací do módy. Nemohou za to však ani tak doporučení lékařů, ale spíše celebrity jako Lady Gaga či Gwyneth Paltrow. Ty odhodily stud a podporují tento trend.

Zatímco na jedné straně se reklamy snaží přesvědčit ke koupi žiletek, vosků i přístrojů, které by vyhladily i poslední chloupek na těle, rozmáhá se i móda chodit “přírodně”. Což je bezpochyby způsob, jak ušetřit nemalé peníze i čas.

Jenže tento trend už tu byl za poslední roky několikrát, tak proč by měl vydržet i nyní? Nejspíše protože má stále silnější podporu u celebrit, které jsou pro mnohé vzorem. Řada volí kompromis, že se zkrášlují především v létě, kdy je vše vidět.

Ať už tedy preferujete holení či styl au naturel, nejdůležitější je především správná hygiena, která pomáhá předcházet řadě obtíží.

Autor Lucie Braunova

Jsem věčná studentka, milovnice hudebních eventů, divadla, filmu ... zkrátka kulturní člověk, jak má být. V mé redaktorské práci se nejčastěji objevuje téma "health&beauty". Touha po dokonale zdravém životním stylu je mou životní cestou.

Dítě s tabletem

Příliš digitálních médií vašim dětem škodí

vytapeni 150x150 - Pří vyúčtování nemusíte protáčet panenky, stačí se na topnou sezónu připravit

Pří vyúčtování nemusíte protáčet panenky, stačí se na topnou sezónu připravit