in

Zaručené tipy: Vánoční dárky na poslední chvíli

Vánoční dárky tipy

Vánoce mají být především svátky “klidu a míru”, jenže než se k tomu dostaneme, je potřeba vytrpět všechno zařizování, které předchází. A tím obvykle nejhorším bývá nákup vánočních dárků.

Většinou nastávají pouze 2 situace – buď nemáte nápady nebo peníze. To se pak pochopitelně těžko vybírají nějaké originální dárky, ze kterých bude dotyčná osoba nadšená ještě na Nový rok.

Zbývají už poslední dny, kdy můžete něco koupit. Nebojte se, ještě není nic ztraceno. Pokud nemáte prakticky nic, můžete zvolit z nějaký zaručený tip.

Knihy

Sice máme 21. století, ale knihy jsou stále oblíbené u mnoha lidí. Je ovšem nutné alespoň tušit, jaký typ četby má dotyčný rád. Případně můžete darovat elektronickou čtečku, ale tím si pro další svátky/narozeniny/Vánoce uberete možnost.

Zážitky

Nemusí to být jen seskok padákem, i lístky na nějaké divadelní představení, operu či hudební festival jsou zážitkem. Ideální je volit takové, kde si obdarovaný může vybrat vhodný čas.

Čaj a káva

Čajové sety jistě všichni známe. Chcete-li skutečně “epesní” dárek, pak raději než do supermarketu zajděte do některé ze specializovaných prodejen. Jistě najdete luxusní čaj i kávu, které milovníky těchto nápojů potěší.

Parfém

Je to otřepané, ale když víte, že dotyčná osoba používá některý konkrétní parfém, nebo po nějakém touží, máte to jisté. Rozhodně ale nedávejte obyčejné z drogerie, to se hodí možná tak doma k svátku.

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Zdobení stromečku

Ještě nemáte ozdobený stromeček? Půlka česka už ano!

Bolest v krku

Zatočte s bolestí v krku včas! Vyrobte si kloktadlo či léčivé bonbóny