in

Zbavte se přebytečného tuku s intenzivním cvičením od Jillian Michaels

Jillian Michaels - 30 Day Shred

Jillian Michaels je pojmem ve světě fitness. Americká cvičitelka je známá především pro svá videa, která jsou zaměřená na hubnutí. Intenzivní cvičení od ní stále vyhledávají ženy, které chtějí cvičit z pohodlí domova a zároveň vidět výsledky co nejdříve.

Vůbec nejoblíbenějším programem je „30 Day Shred“, které je určeno pro začátečníky. Cviky jsou proto jednoduché, aby je zvládl každý. To ovšem rozhodně neznamená, že se u nich nezapotíte. Naopak! Především pokud jste se doposud příliš nehýbali.

https://www.youtube.com/watch?v=IcUc-vVNLMg

Na YouTube navíc najdete videa, takže se do cvičení můžete pustit hned. Většina se shoduje, že výsledky jsou viditelné během krátké doby. Už během 14 dní začnete pozorovat vyrýsované tělo, po dalších pak zcela novou postavu, a především úbytek tělesného tuku.

Nezapomeňte, že své úsilí můžete snadno podpořit správným jídelníčkem. Hubnutí pak bude rychlejší, než pokud byste pouze cvičili.

Autor Radka Medková

Jsem stále ještě mladá žena (lehce po třicítce), požitkářka a milovnice života. Miluji svou rodinu, své dva psy a své přázele. Krom toho, že ráda píši, také ráda cestuji, sportuji a zajímám se o zdravý životní styl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Re-Sack pytlík na zeleninu a ovoce

Re-Sack pytlíky: Zákazu igelitek v obchodech se již bát nebudete!

Pravda o mateřství

20 věcí, které vám o mateřství nikdo neřekl