in

Zbytky zeleniny nemusíte vyhazovat. Naučte se z nich vypěstovat novou

Pěstování zeleniny ze zbytků

Také vyhazujete odkrojky od zeleniny? Pak ovšem děláte velkou chybu, protože je můžete šikovně využít k vypěstování vlastní zeleniny.

Vypěstovat si vlastní zeleninu rozhodně nemusí být nic složitého. Dokonce nepotřebujete ani vlastní záhon. Stejně tak nemusíte kupovat zbytečně semínka. Vystačíte si totiž s odkrojky z kuchyně.

How to Regrow Your Leftovers! (Smart Life Hacks)

Smarties! Looking for a delicious way to reuse your leftovers? Try regrowing them (if they're plant-based, that is)! After you're done using the parts of your veggies that you find the most tasty, you can often times replant the parts that you don't use in order to grow a whole new plant. Check it out! 󾀾󾁎󾬏

Zveřejnil(a) Amy Poehler's Smart Girls dne Úterý 17. květen 2016

Jak můžete na videu vidět, stačí si nechat odkrojené části zeleniny stranou, v případě např. česneku pár stroužků, a dát je do vody. Po týdnu by měly naklíčit, a to je ta správná doba je zasadit do truhlíku se substrátem. Pak už jen stačí zalévat a zajistit dostatek slunečního svitu.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítáme…

Hubnutí se zastavilo

5 návyků, které brzdí vaše hubnutí

Přírodní BIO deodorant návod

NÁVOD: Přírodní BIO tuhý deodorant z kokosového oleje