in

Zdá se vám o ex ve snech? Víme, co to znamená!

Zamilovaný pár

Potkalo to nejspíše každého, sen o bývalém/bývalé. Někdo snům větší význam nepřisuzuje, jiní si nad tím ovšem dokáží lámat hlavu i celé dny, zda to není nějaké znamení. Pojďme se podívat, co se o snech s ex říká.

Záleží především na okolnostech, podle kterých je pak možné takovým snům přisuzovat váhu. Obvykle snění o ex znamená nějaké nevyřešené city. Je to naprosto obvyklé především pokud zde byl nějaký delší vztah či složitý rozchod.

Proč se mi o ex stále zda?

Ve většině případů tyto sny neznamenají, že byste danou osobu stále milovali. Mysl jen napodobuje okamžiky, kdy jste byly spolu.

Bývalí partneři ve snech bývají symbolem naděje pro lásku, která ve vašem současném životě chybí.

Může jít o vzpomínání, podvědomé, některých věcí, které v momentálním životě či dokonce vztahu chybí. Nemusí tedy jít přímo o city, které by zde byly, ale o určité chování, které vám chybí.

Sny nám pomáhají se vyrovnávat s minulostí. Pokud si tedy jste jisti, že již k této osobě žádné romantické city nechováte, není potřeba se příliš stresovat s tím, že se vám občas objeví ve snu.

Možná vám skutečně chybí

Jsou ovšem i situace, které si často připustit nechceme – ex nám ve skutečnosti chybí. Zdaleka to nelze tvrdit o všech takových snech, ale tento význam tu skutečně existuje.

Sny mohou být znamením, že k ex stále ještě chováte nějaké city. Často se tak sny týkají třeba žádosti o ruku či přímo svatby. Nutné je se zamyslet, zda vám skutečně chybí tato osoba nebo pouze nějaká část vztahu/nějaké chování apod. Podle toho byste pak měli jednat.

Autor Jaroslava Novotná

Ve svém věku už vidím život trochu jiným úhlem pohledu, což se snažím promítat i do mých článků. Nejčastěji mě najdete v příjemné pražské kavárně, někde v přírodě, na chatě s rodinou nebo po toulkách po Středomoří.

Zamilovaný pár

7 signálů, že jste pro něj „ta pravá“

Hraní s dětmi

Nenechávejte dítě stále vyhrávat při hraní her